muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOM MORELLO

9.12.2013 The Boss neboli slavný americký rocker Bruce Springsteen vydá 13. ledna nové album. Bude se jmenovat High Hopes a spolupracovali na něm jak členové E Street Bandu, tak kytarista Tom Morello a další.
16.7.2013 Nejen hudbou je hudebník živ. Mnoho muzikantů zkouší svůj umělecký talent také na poli literatury, přičemž samostatnou kapitolou jsou komiksy. Svůj kreslený příběh nyní chystá i Wayne Coyne, zpěvák Flaming Lips.
3.10.2012 Gitarista Rage Against The Machine i sólový hudobník, hrajúci pod menom The Nightwatchman: Tom Morello zverejnil na bezplatný download svoju novú skladbu. We Are The 99 Percent vznikla ako hymna pre hnutie Occupy Wall Street.
6.5.2011 Tom Morello vydává opět po čase nový materiál. Tentokrát přišla řada na jeho sólový projekt The Nightwatchman, pod jehož hlavičkou vydá osmi písňové EP Union Town. Ani na této nahrávce se nevytratí charakteristická levicová témata.
24.3.2010 Výrazný člen Rage Against the Machine, kteří se po rozpadu v roce 2000 dali o sedm let později znovu dohromady. V mezidobí určující osobnost Audioslave s Chrisem Cornellem, od roku 2003...
22.7.2008 Hoci od reunionu Rage Against the Machine ubehol už viac ako rok, všetci štyria členovia o novom albume poctivo mlčia. Spevák Zack de la Rocha a gitarista Tom Morello však čoskoro vydajú sólové albumy.
23.8.2007 V treťom pokračovaní Videotipov uvidíte Nine Inch Nails, Manic Street Preachers, The Good, The Bad & The Queen, The Nightwatchman, Longital alebo GoodBooks.
23.1.2007 Legendárna rap-metalová kapela Rage Against the Machine potvrdila na svojich internetových stránkach comebackový koncert na americkom festivale Coachella.
23.1.2007 Gitarista Audioslave Tom Morello vydá pod pseudonymom the Nightwatchman svoj prvý sólový album. V médiách sa taktiež objavili informácie o návrate Morellovej pôvodnej kapely Rage Against the Machine.
21.10.2005 Jak už jsem předeslal v Muzikusu 5/2005, kde jsem na stránkách tohoto seriálu uvedl některé nové kytaristy v článku Nová síla?, i dnes si přiblížíme některé z nejvýraznějších současných kytaristů. Ale na rozdíl od všeobecně převládajícího trendu se nezaměříme na tyto osobnosti z hlediska výkonů v sólové hře, ale jejich výběr do článku byl podmíněn úlohou a významem v současném světě riffů.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.