muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOCOTRONIC

9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
30.1.2012 Populární rakouský, k českým hranicím poměrně blízký festival Frequency se pomalu chystá na svůj dvanáctý ročník, který se odehraje mezi 16. a 18. srpnem v St. Pöltenu.
22.4.2010 Po čase se s novými přírustky svého line-upu hlásí rakouský Frequency festival. Už před časem byli ohlášeni Muse, Billy Talent, La Roux, Skunk Anansie, The Specials, NOFX, Bad Religion, Portugal. The Man nebo Mumford & Sons, ke kterým teď přibývá bezmála dvacet dalších jmen.
6.2.2010 Podobně jako Southside a Hurricane, ohlašují i další německá festivalová dvojčata nově potvrzené účinkující. Už nyní téměř vyprodaný Rock am Ring a jeho bavorský brácha Rock im Park přivítají o prvním červnovém víkendu i Them Crooked Vultures, Wolfmother nebo 30 Seconds To Mars.
26.4.2007 Už pošestadvacáté koncem května v Hauzenbergu u bavorského Pasova proběhne festival Pfings Open Air. V posledních letech se akce snaží přilákat nejen hudební fanoušky z tamního německo-rakousko-českého pohraničí a tomu odpovídá i program: vystoupí Panteón Rococó, Sugarplum Fairy, ale i Gaia Mesiah.
29.3.2007 Druhou sérii interpretů do světa vypouštějí pořadatelé rakouského festivalu Frequecy, jež se letos uskuteční od 15. do 17. srpna na závodišti Salzburgring. Oproti loňsku v areálu navíc přibude třetí živá scéna.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.