muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TOČNÍK

24.6.2013 V nádherném prostředí středověkého hradu Točník proběhl již desátý ročník letní akce v režii Silver Rocket, tentokrát pod názvem Silver Rocket Summer Summa. Během dvou dní vystoupili například Paramount Styles, Obits, Auxes, Tomáš Palucha a mnozí další.
3.8.2010 Malá, zato zajímavá akce se uskuteční tuto sobotu v podhradí středočeského Točníku - festival islandské hudby Freyja. Ze severského ostrova sem zavítá funk-rocková kapela Agent Fresco, rock’n’rollová formace Reykjavík! a indie-punková čtveřice Æla.
25.5.2010 V podhradí Točníku bude v pátek a sobotu probíhat jubilejní desáté dostavení milovníků karibské muziky, festival Reggae Meeting, který se ani tentokrát nevzdá své tradice a nabídne vstup zdarma.
5.3.2010 Rovných šest zastávek bude mít v druhé půlce března společné české turné projektů Dave Layneho Auxes a Arana z Gnu a Bourka ze Sporto Aran Epochal. Samotní Auxes pak zavítají i na Slovensko.
15.12.2009 Po čase se do Česka opět vrací newyorská kapela Paramount Styles - boční projekt Scotta McClouda a Alexise Fleisiga z post-hardcoreových stálic Girls Against Boys. V pátek večer se představí na Točníku, o den později v Praze a nakonec v neděli v v Brně.
10.9.2009 Instrumentální čtvečice Obstacles z dánské Kodaně se pohybuje na pomezí post-rocku a matrh-rocku. Českému publiku se už několikrát představila a teď se opět vrací. Zítřejším vystoupením na Točníku zahájí sérii čtyř koncertů, v rámci které se zastaví rovněž v Praze, Zlíně a Brně.
8.7.2009 Organizátoři festivalu České hrady.CZ v rámci jubilejního pátého ročníku rozšiřují festival o další prázdninový víkend. Festival zahájí na Točníku během druhého prázdninového víkendu a přes Kunětickou horu, Švihov a Bezděz doputuje až na hrad Rožmberk.
4.7.2008 V pátek 11. a v sobotu 12. července vypukne čtvrtý ročník putovního festivalu České hrady.cz na Točníku ve Středočeském kraji. Na festivalu během čtyř prázdninových víkendů vystoupí namátkou Monkey Business, Chinaski, Divokej Bill, Sunshine nebo Wohnout.
25.5.2008 Do točnického podhradí i někdejšího květnového termínu se letos vrací festival Reggae Meeting. Už o příštím víkendu bude hostit mimo jiné kapely Sto zvířat, Prague Ska Conspiracy, Dub-O-Net, Green Smatroll, Urban Bushman anebo Afrodisiak.
10.7.2007 Do svého třetího ročníku o nadcházejícím víkendu vstoupí multikulturní putovní festival České hrady.cz. Jeho první letošní zastávkou bude středočeský hrad Točník. Vystoupí Aneta Langerová, Lenka Dusilová, Jiří Schmitzer, Wohnout, Kryštof, nebo Divokej Bill.

1-10 (14) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.