muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TLESKAČ

25.9.2012 Jaký úspěch může mít festival, který vzniká téměř v utajení a o jehož další existenci pořadatelé dávají vědět jen pár dnů před začátkem? Uvidí se zítra. To totiž v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově vypukne Strahov Open Air.
22.9.2012 Oblíbenou plzeňskou ska kapelu Tleskač čekají změny. Sestavu se rozhodli opustit tři členové včetně zpěváka Míry Císlera. V dosavadním složení bude skupina hrát pravděpodobně do začátku listopadu.
12.9.2012 Zahájení nového akademického roku je zároveň i příležitostí k rozloučení se s festivalovou sezónou. Také letos se proto na přelomu září a října uskuteční festivalová série T-music Back to School. Na pódiích v šesti univerzitních městech se vystřídá vždy pět kapel.
26.6.2012 Krkonošské Kunčice nad Labem se v sobotu stanou dějištěm již jedenáctého Kunčice festu. Hlavními hosty tentokrát budou Monkey Business a slovenské kapely Inekafe a Horkýže slíže.
10.5.2012 Série studentských majálesů se tento pátek zastaví v Brně. Program v jihomoravské metropoli nabídne tradiční průvod a koncerty české a slovenské hudební špičky. Pořadatelé hlásí obrovský zájem, který akci s předstihem vyprodal.
2.5.2012 Park Stromovka v pátek ožije dalším ročníkem Pražského majálesu. Na čtyřech koncertních scénách se během odpoledne a večera vystřídají přes dvě desítky populárních kapel z Česka i Slovenska, pátá stage bude patřit DJům.
20.4.2012 Sezóna tradičních vysokoškolských oslav začíná. Jedny z prvních letošních koncertů pod širým nebem si budou moci užít (nejen) studenti z Hradce Králové. Šestý ročník Hradeckého majálesu proběhne 27. dubna v Šimkových sadech.
19.4.2012 Poslední prázdninový víkend, 24. a 25. srpna, bude ve Vroutku u Podbořan i tentokrát patřit festivalu Rock for Church(ill). Do této chvíle pořadatelé potvrdili účast čtyř zahraničních headlinerů a více jak deseti domácích kapel.
21.1.2012 Jubilejní desátý ročník má před sebou festival Basinfirefest. Odehrávat se bude od 29. června do 1.července ve Spáleném Poříčí na Plzeňsku a jako obvykle se zavděčí hlavně milovníkům rocku, metalu a punku.
6.9.2011 Plzeňský Tleskač má částečně novou sestavu (hlavně novou zpěvačku Karolínu Jägerovou), ale jinak se u něj ani na jeho třetím řadovém albu celkem nic zásadního nezměnilo. Což je, jak už tomu bývá, z jistého pohledu dobře a z jiného méně.

1-10 (75) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.