muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THESE NEW PURITANS

21.12.2010 Ani ten nejzarytější fanoušek nemůže vstřebat vše zajímavé, co se v hudebním světě děje. Dobrým zvykem některých nezávislých labelů se ovšem staly zdarma nabízené výroční kompilace.
15.8.2010 Ich druhý štúdiový album Hidden, ktorý vyšiel začiatkom tohto roka, zaznamenal priaznivé ohlasy tak u fanúšikov ako aj u kritikov. Niet sa čomu diviť, že o rozhovor s nimi bol na Pohode mimoriadny záujem.
24.7.2010 Počasie plné slnka, striekajúce hasičské autá, pobehujúce deti a snaha vybojovať si aspoň kúsok priestoru v tieni. Ale hlavne všade samé usmievavé tváre užívajúce si pohodu. Tak nejak to vyzeralo aj tretí festivalový deň Bažant Pohody.
15.7.2010 V druhej časti obsiahleho fotoreportu z tohtoročnej Pohody sa obzrieme za interpretmi ako José González, Scissor Sisters, The xx, múm, Juliette Lewis, These New Puritans, Japandroids, Vivian Girls alebo Leftfield. Samozrejme, je toho o mnoho viac, tak nech sa páči.
1.7.2010 Štrnásty ročník festivalu Bažant Pohoda otvorí na trenčianskom letisku svoje brány už o sedem dní. Predstaviť všetkých interpretov by bolo nemožné, napriek tomu predstavíme aspoň hŕstku z nich.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.
26.3.2010 Další z potvrzených účinkujících letošní slovenské Pohody je zde: krom jiných se na trenčínském letišti o druhém červencovém víkendu představí i britský zpěvák Ian Brown.
12.7.2009 Po relativně krátkou dobu své existence si polský Off Festival vybudoval status respektované akce, jejíž význam přesahuje hranice své země. A letos tento status potvrzuje více než důstojně.
27.5.2009 Ačkoliv pro mnohé české příznivce nezávislé muziky bude nakonec přitažlivější debutní Creepy Teepee Festival v Kutné Hoře, v polských Mysłowicích bude paralelně probíhat čtvrtý ročník Off festivalu.
16.4.2009 V polovině srpna se u našich německých sousedů uskuteční dva festivaly, které by mohly zajmout příznivce nezávislé muziky. V městečku Haldern v Severním Porýní-Vestfálsku to bude 26. ročník tradičního Haldern Popu, v Hamburgu zase 3. ročník festivalu Dockville.

11-21 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.