muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THESE NEW PURITANS

2.7.2015 Sacrum Profanum je festivalem, za kterým se jezdí spíš z principu, a tak věrného fanouška pravděpodobně nezamrzí zdánlivá absence velkých jmen. Festival odehrávající se Krakov letos opět zaujme zářijový termín, týden dlouhé oslavy moderní a klasické hudby odstartují 13. září.
22.12.2014 Bilanční vlak se nedá zastavit. Koho považujeme za letošní objevy, které domácí i zahraniční desky nás nejvíce oslovily a které naopak zklamaly, co nám z roku 2014 zůstane nesmazatelně pod kůží a co bychom raději zapomněli? První díl našeho výročního hodnocení napoví...
19.5.2014 Showcasových festivalů je v Evropě celá řada a každý tak trochu čerpá i z genia loci, tedy výjimečnosti místa, kde se koná. The Great Escape v jihoanglickém Brightonu je nejen showcaseovou přehlídkou nových kapel z Velké Británie i ze zahraničí, ale zahrnuje i odbornou konferenci pro profesionály. Jaké objevy přinesl letošní ročník?
9.3.2014 These New Puritans jsou jedním z headlinerů britského Great Escape Festivalu, který se koná každoročně v květnu na jihu Anglie, v přímořském městečku Brighton. Nepochybně je taková třídenní akce s celkovým počtem kolem 400 účinkujících studnicí poznání pro všechny zájemce o nové a neobjevené.
7.11.2013 Sedmiminutový opus V (Island Song) z nové desky Field of Reeds britského tria These New Puritans dostal vizuální podobu. Video je sledem různých myšlenek a imaginací frontmana Jacka Barnetta.
7.10.2013 Londýnská skupina These New Puritans v čele s bratry Barnettovými k nám zavítá představit živě aktuální desku Field of Reeds. Svou žánrovou cestu si proklestila od post punku až k experimentálnímu minimalistickému popu, v Praze zahraje 20. listopadu jako hlavní hvězda Radio Wave Stimul Festivalu.
23.6.2013 Je to pár dní, co vyšlo třetí album These New Puritans. Stojí za to ho připomenout ještě jednou, proto si dnes hrajeme skladbu Fragment Two pocházející právě z novinky Field of Reeds.
1.6.2013  „Co These New Puritans na své třetí desce neudělali, bylo sejít se ve studiu a nahrát pár kytarových riffů a zajamovat je v rock'n'rollové songy”, hlásá komentář na hudebním blogu britského Guardianu.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
1.1.2011 Kdybychom sestavovali žebříček, výsledek by byl jednoznačný. Nejčastěji zmiňovaným albem v naší redakční anketě je The Suburbs od Arcade Fire, následovaná Teen Dream od Beach House a High Violet od The National.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.