muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE XX

13.4.2010 Sláva vloni debutující dream-popové kapely The xx se rozšířila natolik, že v Japonsku vznikl její „tribute band“. Za projektem, který dostal trefný název The oo, stojí člověk vystupující pod jménem Mike Uma.
22.3.2010 Termín konania tohtoročného 14. ročníka festivalu Pohoda sa blíži a spolu s ním stúpa aj počet potvrdených učinkujúcich. Organizátorom sa aj tento rok podarilo získať interpreta s puncom kultovosti.
19.2.2010 Areál bývalých dolů Ferropolis v Německu je už po několik let domovem meccy alterantivní hudby, festivalu Melt!, a od loňska i festivalu Splash!, kde hraje prim hip-hop, reggae a elektronická hudba. Obě akce spojuje i to, že v tomto týdnu ohlásily první účinkující pro své letošní ročníky.
6.2.2010 Sesterské nemecké festivaly Southside a Hurricane dnes zverejnili novú vlnu čerstvo potvrdených kapiel. Asi najväčším dosiaľ potvrdeným headlinerom je americká gitarovka The Strokes, ktorej letné festivalové vystúpenia, budú jej prvými koncertami po takmer štyroch rokoch.
3.2.2010 V Barcelone sa tesne pred začiatkom festivalovej sezóny koná festival, ktorého line up môže väčšina promotérov len závidieť. Zatiaľ potvrdenými sú napríklad Pixies, The Antlers, The xx, The New Pornographers, Panda Bear, Spoon...
23.1.2010 Německé festivaly Hurricane a Southside odtajnily druhou várku účinkujících pro letošní rok. Kdo se tedy po boku už před časem oznámených Mando Diao, Enter Shikari, White Lies nebo Beatsteaks se v Scheesselu a Neuhausenu představí?
11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?
6.1.2010 Po zlomech a trendech uplynulého roku se dostáváme k zajímavým debutům a hudebním objevům, ať už jde o ryzí nováčky, nebo hudebníky, jimž se zkrátka podařilo prorazit a upoutat na sebe pozornost.
17.10.2009 Jeden z letošních velkých objevů indie scény, teprve dvacetiletí londýnští The xx, letos v srpnu sotva vydali svůj dlouhohrající debut, jejich start je ovšem raketový. V rámci něj zahrají i v Praze: 4. listopadu je můžete vidět na strahovské Sedmičce.

35-44 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.