muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE XX

11.1.2010 Jen stěží by byl hudební fanoušek živ bez koncertů, což samozřejmě platilo i v roce 2009. V další části naší Reakce z redakce zavzpomínáme na ty, které nám s pozitivními vzpomínkami utkvěly v paměti.
8.1.2010 Po zlomech a hudebních objevech uplynulého roku se v naší výroční rekapitulaci dostáváme k tématu, které by se dalo z mnoha důvodů označit za nejdůležitější. Inu, která alba roku 2009 naše redaktory zaujala?
6.1.2010 Po zlomech a trendech uplynulého roku se dostáváme k zajímavým debutům a hudebním objevům, ať už jde o ryzí nováčky, nebo hudebníky, jimž se zkrátka podařilo prorazit a upoutat na sebe pozornost.
17.10.2009 Jeden z letošních velkých objevů indie scény, teprve dvacetiletí londýnští The xx, letos v srpnu sotva vydali svůj dlouhohrající debut, jejich start je ovšem raketový. V rámci něj zahrají i v Praze: 4. listopadu je můžete vidět na strahovské Sedmičce.

41-44 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.