muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE XX

4.9.2012 Po písních Angels a Chained nabízejí britští The XX k poslechu rovnou celou svou novou desku. Stačí jednoduchá cesta - vypravit se na jejich web.
14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
8.8.2012 Po skladbe Angels, ktorú britské trio The xx sprístupnilo v júli tu máme už druhú ukážku z ich pripravovaného albumu Coexist. Ten vyjde už presne o mesiac - 10. septembra.
17.7.2012 Britská dream popová formace The xx vzbudila před třemi lety rozruch svým eponymním a pořádně hypovaným debutem. Nyní se vrací s albem Coexist z něhož si nyní můžete poslechnout první singl s názvem Angels, jenž celou nahrávku také otevírá.
13.7.2012 Druhá část reportáže z letošního Open´er Festivalu mapuje druhé dva dny, během kterých se na jeho scénách vystřídali namátkou Franz Ferdinand, Bloc Party, M83, Mumford and Sons, The Mars Volta nebo The XX.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.
4.6.2012 Jeden z největších objevů posledních let, britští The xx, nedávno ohlásili vydání své druhotiny. Ta ponese název Coexist a budeme si ji moci poslechnout začátkem září.
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
6.3.2012 Po silnom minulom ročníku sa slušne rozbieha i potvrdzovanie na chorvátskom festivale Terraneo. V chorvátskom Šibeniku sa návštevníci od 7. do 9. augusta môžu tešiť aj na The xx, The Ting Tings alebo Swans a ďalších.
1.3.2012 Dva festivaly s prívlastkom Optimus v názve sa uskutočnia toto leto v Portugalsku. Už začiatkom júna sa v Porte udeje sesterská verzia barcelonskeho festivalu Primavera Sound, o mesiac neskôr do Lisabonu láka festival Optimus Alive.

11-20 (44) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.