muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE SUBWAYS

23.4.2014 Rakouský Frequency Festival, konající se v půlce srpna ve městě St. Pölten, přídává na seznam účinkujících další jména. Nejnovějšími přírůstky tak jsou Gogol Bordello, Editors, Travis, The Subways a Crystal Fighters.
24.7.2013 Třetí červencový víkend se na táborském letišti konal již devátý ročník festivalu Mighty Sounds. Vystřídalo se zde nespočet kapel zaměřených na punk, ska, hardcore i reggae.
3.5.2013 Poslední dubnový den se každoročně nese ve víru filipojakubské noci, tedy upalování čarodějnic. V Brně měli lidé možnost strávit tento večer už pošesté v areálu brněnské Riviéry. Tentokrát za účasti kapel jako The Subways, Wanastowi Vjecy a spousty dalších.
1.5.2013 Oslavy čarodějnic se v Brně slavily ve velkém stylu. Přinášíme vám fotoreport z 6. ročníku Čarodějálesu, který se uskutečnil v areálu Riviéry a představil velká jména české i zahraniční scény.
30.4.2013 Letošní ročník brněnského Čarodějálesu se může chlubit nejen spoustou českých kapel, ale taktéž účastí, v naší republice už zdomácnělého, britského tria The Subways. Dejme si tedy dnes jejich skladbu Oh Yeah z debutového alba Young For Eternity z roku 2005.
23.4.2013 Již příští úterý, 30. dubna, se uskuteční šestý ročník tradičního brněnského festivalu Čarodějáles. Těšit se můžete na anglické The Subways, české legendy Pražský Výběr, Wanastovi Vjecy a spoustu dalších.
17.1.2013 Britská kytarová trojice The Subways má u nás silnou fanouškovskou základnu a na zdejších pódiích si zahrála už mnohokrát. A ani v letošním roce návštěvu Česka nevynechá.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.

1-10 (54) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.