muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE STREETS

29.8.2012 Mike Skinner loni udělal čáru za projektem The Streets a Robert Harvey za kapelou The Music. To vše proto, aby - jak sami říkají - mohli zkusit něco nového. A tím něčím novým je jejich společný projekt The D.O.T.
22.3.2012 Dnes již nebohý projekt The Streets má následovníka v podobě The D.O.T. České fanoušky Mikea Skinnera ale momentálně zajímá hlavně jeho chystaný návrat do naší země...
16.3.2012 Pražská zastávka festivalu Electronic Beats ohlašuje po The Whitest Boy Alive, Woodkit a Grimes posledního vystupujícího. Celou akci svým DJským setem uzavře Mike Skinner.
16.12.2011 Není to tak dlouho, co Mike Skinner oficiálně odtajnil nástupce veleúspěšného projektu The Streets pod názvem The D.O.T. Nyní byl představen nový, výjimečně zábavný klip, ve kterém hostoval rapper Ghostpoet.
24.10.2011 Nastávají konec projektu The Streets avizoval jeho duchovní otec Mike Skinner už dlouho dopředu. Otázkou zůstávalo, co bude následovat. Nyní, kdy před sebou mají Streets poslední živé koncerty, však konečně začíná být jasno.
12.7.2011 The Streets, Pendulum, Jimmy Eat World, Beatsteaks, Cancer Bats, Anberlin, The Ghost Inside, ale i domácí Kryštof - to jsou kapely, jejichž koncerty shrnuje závěrečná část naší fotogalerie z letošního Rock for People.
8.7.2011 V kapse dvě vítězství v hlavní kategorii European Festival Awards, na čele programu Coldplay, Prince, The Strokes a Pulp a k tomu všemu navrch ještě kulaté jubileum. Očekávání od letošního Open'eru byla velká.
15.4.2011 Alternativa vůči našemu Rock for People, polský Heineken Open’er, přichází s jedním z hlavních headlinerů a navrch další desítkou potvrzených kapel. Nabitý program vypukne za necelé tři měsíce na letišti Babie Doły v Gdyni.
7.4.2011 Polský Orange Warsaw Festival letos čekají další změny. Oproti předchozím ročníkům, kdy se konal ke konci léta, se tentokrát uskuteční už v polovině června a navíc opět na novém místě – varšavském Stadionu legií.
1.4.2011 Festival Rock for People dnes odtajnil jméno další zahraniční kapely. Kromě The Streets, Bright Eyes, Sum 41, Keleho Okereke nebo Beatsteaks se v Hradci Králové představí a zároveň své evropské turné zahájí američtí rockeři Paramore.

1-10 (36) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.