muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE STRANGLERS

20.4.2012 Dnes večer bude pražské Rock Café patřit legendární novovlnné kapele The Stranglers, která se do naší matičky vrací po třech letech. Pokud se chystáte, na zkrácení chvíle vám posíláme Always The Sun.
13.3.2012 Legendární britská skupina The Stranglers, která minulý týden vydala po šesti letech nové album Giants, vystoupí 20.dubna v namísto původně anoncované MeetFactory v klubu Rock Café.
4.11.2011 Punk-rock, post-punk, nová vlna nebo synthipop - to vše bezpochyby patří do charakteristiky hudby, kterou už od první půlky 70. let tvoří kapela The Stranglers. Dobrou zprávou pro české fanoušky může být fakt, že 20. dubna se Britové vrátí do naší metropole.
20.7.2010 Najväčším letným festivalom v „Československu“ aj po tomto lete ostáva trenčianska Pohoda. Nezmenilo na tom nič, dokonca ani obmedzenie kapacity na 30 tisíc ľudí, hoci ani tá nebola tak úplne naplnená, chýbalo predať niečo cez 50 lístkov.
11.7.2010 Najväčšia kultúrna udalosť na Slovensku má za sebou svoj štrnásty ročník. Ešte predtým, než z Bažant Pohody prinesieme report, ponúkame takmer stovku fotografií zo štvrtkových a piatkových koncertov.
22.3.2010 Termín konania tohtoročného 14. ročníka festivalu Pohoda sa blíži a spolu s ním stúpa aj počet potvrdených učinkujúcich. Organizátorom sa aj tento rok podarilo získať interpreta s puncom kultovosti.
17.3.2009 Stěžejní hudební bod pro Viléma Čoka je již několik let jeho kapela Bypass, se kterou nedávno vydal novou desku s názvem Černoška s obrovskejma kozama. S Bypassem Čok hraje trošku jinou muziku...
15.1.2009 The Stranglers, slavná britská kapela posledních bezmála čtyř dekád, která ve své hudbě mísí punk-rock i synthipop, vystoupí v pondělí večer v Paláci Akropolis v Praze.
7.8.2006 Vyrazil jsem za jednou z nejvýraznějších osobnosti české punkové scény do její oblíbené vinárny na Žižkově a ještě v tramvají jsem měl obavy, jestli lídr legendárních Plexis byla ta úplně nejlepší volba...
3.5.2004 The Stranglers vyhlásili návrat v plné parádě. Po pěti letech od posledního studiového alba vybrousili kolekci tak silnou, nekompromisní a melodicky invenční, že se snad vyrovná jejich slavným...

1-10 (13) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.