muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE ROOTS

14.8.2012 Pro koho by nebyla lákavá myšlenka spojit dovolenou u moře s návštěvou hudebního festivalu? Letos už podruhé takovou možnost nabídlo Terraneo, festival pořádaný v oblíbeném chorvatském letovisku Šibenik. Vystoupili The XX, The Roots, Swans, The Vaccines a další.
8.8.2012 Americká hip-hopová legenda The Roots zahrala v utorkový večer pred absolútne preplneným Lucerna Music Barom. Silnú atmosféru tohto koncertu vám prináša i naša fotogaléria.
26.7.2012 Už len necelé dva týždne ostávajú do koncertu legendárneho hip-hopového kolektívu The Roots. Tí 7. augusta predstavia Lucerna Music Baru svoj aktuálny album Undun z konca minulého roku,
26.7.2012 Jadran je u českých turistů pečený. Je ale libo krom válení se u pláže poslouchat i hudbu? Přesně to už brzy nabídne druhý ročník festivalu Terraneo, který proběhne od 6. do 10. srpna v jihochorvatském Šibeniku.
28.5.2012 The Roots patří mezi hip-hopové klasiky. Už celé čtvrtstoletí ale dokazují, že se žánrové škatulky nijak striktně nedrží. Zdejší fanoušci budou mít tu čest setkat se s nimi 7. srpna, kdy Američané vystoupí v pražském Lucerna Music Baru.
15.4.2012 Nejen Open'er, ale i jeho sesterské festivaly Selector a Coke Live, postupně odtajňují své letošní line-upy. Mezi ohlášenými jmény nechybí The Killers, Placebo, The Roots, The Mars Volta, Chase & Status, Magnetic Man nebo Miike Snow.
15.3.2012 R & B/hiphopová deska v našem časopisu? Říkáte si, nezbláznil se ten kluk? Chyba lávky – tohle není laciný prefabrikovaný „takzvaně R & B“ hnus, který se na nás v posledních letech ze zámoří zhusta valí...
20.12.2011 Začátkem měsíce vydali své nové album američtí The Roots, živá hip-hopová kapela. Desku Undun předznamenaly černobílé videoklipy hned ke čtyřem skladbám a právě jednu z nich, Sleep, pro vás na dnešek vybíráme.
28.11.2011 Příští týden vyjde americkým hip-hoperům The Roots nové album Undun, které s předstihem uvádí hned čtyři videoklipy. Vedle pilotního singlu Make My je kapela natočila i k písním Tip The Scale, Stomp a Sleep.
17.12.2010 Dvaatřicetiletý zpěvák – původním jménem John Stephens – se na své novince obrací k hudbě, která téměř výhradně vznikla ještě před jeho narozením. Jsou to gospelové, soulové a rhythmandbluesové písně z šedesátých a sedmdesátých let...

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.