muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE ROADS

20.12.2010 The Roads jsou čtyři Češi a jeden Angličan, kteří se dali dohromady v Praze koncem roku 2006. Vydali dvě desky (The Roads – 2009 a The Witness – 2010) a čtyři videoklipy...
26.10.2009 Ve čtvrtek večer se v pražském Paláci Akropolis strhla hudební bitva o první místo v prvním ročníku vyhledávací soutěže RGM Live Space. Jako vítěze porota určila kapelu The Roads, která přesně týden po svém triumfu vystoupí v klubu Roxy.
16.10.2009 Soutěž kapel RGM Live Space už zná první postupující do finálového večera. Favority odborné poroty jsou skupiny The Roads a Lus3. Další dvě kapely preferované fanoušky budou známi 21. října, po odvysílání reprízy záznamu koncertu na TV Óčko.
31.8.2009 První ročník soutěže kapel RGM Live Space bude mít napínavé podzimní pokračování. Ve dvou semifinálových koncertech přivítá favority diváků i poroty. To vše 16. a 30. září.v pražské Akropoli a se vstupem zdarma.
7.3.2009 Soutěž kapel RGM Live Space zná historicky první postupující vítěze úvodního kola a chystá se na druhé. To proběhne v pražském Paláci Akropolis ve středu 11. března, opět se vstupem zdarma.
8.2.2009 Celoroční soutěž kapel RGM Live Space postoupila ke koncertním kolům. Porota, ve které zasedají mimo jiné Jan Čechtický z Ohm Square, Milan Cais z Tata Bojs nebo Michal Dvořák, vybrala z přihlášených kapel pětadvacítku postupujících, kteří se v nadcházejících týdnech budou utkávat o postup.
15.5.2007 Porota čtvrtého ročníku soutěže Coca-Cola Popstar včera vybrala pětici semifinalistů, která se společně s pěticí vybranou fanoušky vzájemně utká 22. května na neveřejném finále v pražském Paláci Akropolis.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.