muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE RASMUS

29.11.2012 V pořadí už osmé studiové album vydali letos na jaře finští The Rasmus. Eponymní nahrávku nyní propagují koncerty napříč Evropou a právě na dnešní večer si naplánovali zastávku v pražském klubu MeetFactory...
20.6.2012 Finská pop-rocková skupina The Rasmus se na turné ke své letošní eponymní novince zastaví i v Česku, když devětadvacátého listopadu zahraje ve smíchovském klubu MeetFactory.
5.11.2009 Finská kapela The Rasmus vydá 23. listopadu kompilaci svých největších hitů Best Of 2001 - 2009. Jak je z názvu zřejmé, mapovat nebude celou dráhu kapely počínající v polovině devadesátých let, ale zaměří se na období, po které Rasmus vydávají své desky u labelu Playground Music.
3.7.2009 Už o příštím víkendu ožije obec Přeštěnice u Milevska jedním z největších jihočeských festivalů. Od čtvrtka 9. do soboty 11. července se na třech scénách vystřídají přes čtyři desítky převážně domácích kapel a několik hostů ze zahraničí v čele s The Rasmus.
4.5.2009 Headlinera svého letošního ročníku ohlásil jihočeský Open Air Musicfest Přeštěnice, který se ve stejnojmenné obci nedaleko Milevska uskuteční od 9. do 11. července. Bude jím finská skupina The Rasmus, která se do Česka vrátí po únorovém koncertu v pražské hale Folimanka.
23.1.2009 Pražský koncert finské kapely The Rasmus, který se v rámci evropského turné k loňskému albu Black Roses chystá na 20. února, mění místo svého konání. Namísto avizovaného Lucerna Music Baru proběhne vzhledem ke zvýšenému zájmu o vstupenky v nuselské hale Folimanka.
18.12.2008 Pro nové album finských The Rasmus je signifikantní přítomnost producenta a skladatele Desmonda Childa. Hitmakera, který v minulosti dodal světové megahity Aerosmith, Bon Jovi, Alice Cooperovi, Kiss, Cher...
8.12.2008 Finská skupina The Rasmus se v únoru vrátí do Česka a na Slovensko. V rámci turné ke svému sedmému albu, které pod názvem Black Roses vyšlo letos v září, se zastaví 19. února v DK Dúbravka v Bratislavě a o den později v Lucerna Music Baru v Praze.
15.8.2006 Minulý víkend se na pražském výstavišti uskutečnil druhý ročník festivalu Love Planet."After every party I die and this is a party, you know?", konstatoval Chris Corner (I am X) na konci tohoto festivalu...
19.6.2006 Finská skupina The Rasmus se stane hlavní hvězdou nadějně vypadajícího festivalu Senec Open Air Fest, který se uskuteční 28. a 29. července v obci Senec nedaleko Bratislavy.

1-10 (15) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.