muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE PROSTITUTES

15.6.2009 Jedna věc je mimo diskusi, Hometown Zombies je lepší deska než syrový, neučesaný, ale zároveň poněkud nesourodý a „polotovaroidní“ debut Get Me Out Of Here. The Prostitutes si s druhou deskou dostatečně vyhráli...
10.6.2009 Pestrý hudební program slibuje letošní ročník festivalu Untied Islands of Prague, který bude probíhat příští týden v centru Prahy. Zahájí jej čtvrteční klubová noc a vyvrcholí v pátek a sobotu programem na Střeleckém ostrově a v jeho okolí. A také tentokrát návštěvníkům nabídne vstup zdarma.
7.5.2009 Benefiční festival Mezi ploty má před sebou svůj osmnáctý ročník a organizátoři při příležitosti „plnoletosti“ chystají pro letošek retrospektivu toho nejzajímavějšího, co se v jeho historii odehrálo. Akce v průběhu května zavítá opět do tří psychiatrických léčeben.
23.4.2009 Občanské sdružení Pro Wave a iniciativa Inventura demokracie pořádají v úterý 28. dubna od šestnácti hodin na Václavském náměstí v Praze koncert za nezávislé mediální rady, na kterém vystoupí skupiny Tata Bojs, The Prostitutes, 100°C, Magnetik nebo DJ Wich.
8.4.2009 Eclectic aneb večírek, jehož hlavním bodem bude trojkoncert českých a slovenských kytarových indie kapel, se chystá na tuto sobotu do pražského prostoru Abaton.
27.3.2009 Pražská kytarová pětice The Prostitutes vydala druhou desku Hometown Zombies, kterou jak se patří pokřtila v Roxy. Kromě předkapely Noblesse Oblige jí asistovali Dušan Neuwerth, Honza Muchow a nový člen kapely, robot WD-40.
17.3.2009 Pražská kytarová pětice The Prostitutes vydala začátkem měsíce své druhé album, nesoucí název Hometown Zombies, a tento čtvrtek jej pokřtí na koncertu v pražském klubu Roxy.
30.12.2008 Petra Němečková píše a fotí pro náš server již více než dva roky, ale znám ji déle, vlastně nejdéle z celého osazenstva. Po „mládí“ stráveném v Ostravě, kterou má většina lidí zafixovanou jako ponuré industriální město, se letos přesunula...
24.12.2008 Pražská post-punková pětice The Prostitutes se pomalu ale jistě loučí s dvouletou etapou debutové desky Get Me Out of Here, na kterou zanedlouho už naváže novinkou. Pomyslná rozlučka nejen s prvním albem, ale i letošním koncertním kolotočem, vypukne v sobotu večer v pražském klubu Rock Café.
25.11.2008 Pražská kytarová formace The Prostitutes bude hostem dalšího pokračování série Live Sessions Radia Wave, které proběhne tuto sobotu od dvaceti hodin v karlínském Studiu A Českého rozhlasu. Tradičně bude koncert vysílán rovněž v přímém přenosu.

21-30 (80) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.