muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE PROSTITUTES

24.12.2006 Personální změna v uplynulých dnech potkala pražskou kytarovku The Prostitutes. Ta se po dvou letech společného hraní rozloučila se svým dosavadním baskytaristou Markem Jukeboxem, jehož místo nyní nově zaujímá Šmity známý z kapely Roe-Deer.
21.11.2006 Občas se stává, že se na jediný večer nahromadí řádka zajímavých koncertů a hudební fanoušci nevědí, čemu dát přednost. Dost možná si takto zítra budou hlavu lámat naši pražští čtenáři.
15.11.2006 Beznadějně vyprodaný Abaton byl v sobotu dějištěm druhého ročníku podzimní mutace Sázavafestu přezdívané také jako Klubobraní.
14.11.2006 Většině z vás, kteří důvěrně znají loňské demo Prostitutes, bude z počátku činit problém zvyknout si na nové aranže a relativní uhlazenost debutového alba. Kam se vytratila všechna ta...
6.11.2006 Pražský Abaton se tuto sobotu stane hostitelem druhého ročníku Klubobraní, nebo chcete-li podzimní mutace Sázavafestu. Festival návštěvníkům nabídne vystoupení domácích špiček z širokého okruhu hudebních žánrů od popu přes rock, ska, až po elektroniku.
11.10.2006 Budete-li chtít spočítat zajímavé koncerty, které se zítra odehrají v naší metropoli, jedna ruka vám k tomu rozhodně nebude stačit. Inu, pojďme si posvítit alespoň na některé z nich.
22.9.2006 Kapela Living Room se na včerejším křestu svého debutového alba Trendsetters, First Movers, Fast Followers v pražském Paláci Akropolis rozloučila se svým dosavadním zpěvákem Petrem Pliskou, který podle informací na stránkách kapely míří na sólovou dráhu, a představila nového frontmana Tomáše Cikána.
14.9.2006 Festivalů není nikdy dost. Až si proto odpočinete od všech těch letních akcí, můžete vyrazit na nějaký ten podzimní nebo zimní klubový festiválek.
5.9.2006 Na světle světa – z tohoto pojmu se pomalu stává klišé. Proč to tedy nepřekonat? Každé úterý vám přineseme aktuální přehled nových desek, které se objeví na světle světa!
30.8.2006 Milovníci kytarové muziky budou mít v pondělí večer těžké dilema. V Praze se totiž uskuteční hned dvě zajímavé akce – ve Žlutých lázních v Podolí se v rámci Nokia Music Tour představí lotyšská kapela Brainstorm a v klubu Roxy v rámci pravidelných Free Mondays pro změnu zahrají domácí The Prostitutes, kteří zároveň pokřtí své debutové album.

61-70 (80) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.