muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE PROSTITUTES

24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
10.2.2013 Necelý rok po vydání své nejnovější desky Deaf To The Call se pražská temná kytarovka The Prostitutes chystá na jarní turné. Během března a dubna se zastaví v patnácti městech, z toho dvakrát na Slovensku a jednou ve Vídni. Není ale vyloučeno, že seznam doplní ještě další koncerty.
12.12.2012 Hudební cena Apollo odtajnila sedm alb, která kritika považuje za to nejlepší, co u nás letos vyšlo. Mezi nominovanými se objevila čerstvá novinka Bílé včely brněnské alternativní kapely Květy, pozadu nezůstal ani Soundtrack ke konci světa kladenských Zrní.
15.11.2012 Druhé pokračování ostravského cyklu Indie Sessions proběhne v pátek 23. listopadu v klubu Barrák. Podobně, jako tomu bylo v případě jarního debutu, bude hrát prim domácí kytarová alternativa.
22.10.2012 Tvoje oblíbená hudební sešlost je zpět! Sessions v novém hávu ti nabízí sklizeň toho nejsladšího ovoce alternativní hudby v Česku. Bude to akce, na kterou jen tak nezapomeneš. Bude to akce, která se ti zaryje pod kůži.
17.10.2012 Už tento pátek vypukne v Paláci Akropolis 8.ročník populárního festivalu nových technologií – Akropolis Multimediale, který nabídne unikátní dvoudenní přehlídku videomappingu a speciální audio-vizuální show skupin Cocotte Minute a The Prostitutes.
5.6.2012 Už příští týden bude mít v kinech premiéru hudební film DONT STOP, celovečerní debut režiséra Richarda Řeřichy. Na pozadí Československa osmdesátých let se v něm odehrává příběh skupiny výrostků, kteří se zhlédli v punku.
16.4.2012 Poslední dny zbývají do doby, než se fanoušci pražské kytarovky The Prostitutes dočkají jejího třetího alba. Album, které vzniklo i díky částečné finanční výpomoci fanoušků a jejich předobjednávek, se bude jmenovat Deaf to the Call a vyjde 26. dubna.
12.3.2012 Pražští The Prostitutes budou hlavní hvězdou třetího dílu koncertního projektu ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase! Už 13. března by v jeho rámci měli představit skladby z chystané desky i starší materiál v jedinečném akustickém balení.
9.3.2012 Chcete si užít koncerty zajímavých jmen a mít je doslova na dosah ruky v unikátním komorním prostředí, které nemá daleko k pohodlí vlastního obýváku? Pak dorazte na třetí díl nového koncertního projektu ROXY Late Night Acoustic Chill Out Showcase!

1-10 (80) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.