muzikus.cz na facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
tagy

tag: THE PRODIGY

20.04. Maďarský festival Sziget oznámil další nové jména. Kromě Queens of the Stone Age, Placebo, Skrillexe, Jakea Bugga nebo Imagine Dragons vystoupí i britští Bombay Bicycle Club, Manic Street Preachers, Lily Allen, Anti-Flag, The Kooks, The Prodigy nebo rappeři OutKast.
15.2.2013 Keith Flint je docela strašidelná a bizarní postava. A hudba The Prodigy je zatraceně podmanivá. Nejpodmanivější bývá kolem čtvrté hodiny ranní. To vás naprosto vytrhne z reality. Nádech, výdech, nádech, výdech…
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
10.7.2012 Přinášíme druhou část fotogalerie z 18. ročníku festivalu Rock for People, konkrétně z druhé poloviny prvního festivalového dne a ze dne druhého. K vidění Franz Ferdinand, The Prodigy, Selah Sue, Flogging Molly, The Kooks a další.
1.7.2012 Rock for People se koná od 3. do 6. července ve Festivalparku na královéhradeckém letišti. Letos slaví 18. narozeniny a už jako plnoletý vám přinese přes 270 položek na celkem čtrnácti scénách.
14.4.2012 Trojice The Prodigy, která patří k základním stavebním kamenům elektronické scény 90. let, se ještě před svým vystoupením na královéhradeckém festivalu Rock for People představí v Bratislavě.
7.4.2012 Polská metropole Warszawa bude o druhém červnovém víkendu opět hostit Orange Warsaw Festival. Přestože do akce zbývají dva měsíce, známa jsou stále jen jména tří vystupujících. Ve všech případech se však jedná o stadionové kapely.
2.3.2012 Rock for People dneska zdražil lístky a ohlásil tři další účinkující. O žádnou progresivitu se tentokrát nejedná, zato jde o kapely, jež u nás mají poměrně silné fanouškovské základny.
25.5.2011 Dva roky od vydání posledního řadového alba Invaders Must Die jsou The Prodigy zpátky ve studiu a začínají pracovat na jeho nástupci. Mezitím musí fanoušci vzít zavděk vůbec prvním živým albem World´s On Fire, které právě vychází na CD a DVD.
22.9.2010 Dovolená a festival v jednom? Čím dál častěji se vedle klasických letních festivalů můžeme setkávat také s festivaly pobytovými, které představují hybrid mezi hudební přehlídkou a relaxačním pobytem.

1-10 (69) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec