muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE PRODIGY

2.7.2017 Na konci dubna nás při příležitosti akce Harman Day v pražském Music City navštívil zvukař Jon Burton, aby zde přednášel o zvuku. Jon je znám svou prací převážně s kapelami kombinujícími elektronické a akustické nástroje, zvučil například kapely Pendulum, Stereo MCs, Booka Shade, Stereophonics, Bombay Bicycle Club, a posledních čtrnáct let tráví za pultem The Prodigy.
17.6.2014 Outkast, Lily Allen, Pixies, Florence and The Machine, Prodigy, Limp Bizkit, David Guetta. Trocha absurdný zoznam mien, ktorý možno dokopy nedáva žiaden zmysel. To všetko sa ale vyskytlo na poľskom Orange Warsaw Festivale počas troch dní na futbalovom štadióne.
20.4.2014 Maďarský festival Sziget oznámil další nové jména. Kromě Queens of the Stone Age, Placebo, Skrillexe, Jakea Bugga nebo Imagine Dragons vystoupí i britští Bombay Bicycle Club, Manic Street Preachers, Lily Allen, Anti-Flag, The Kooks, The Prodigy nebo rappeři OutKast.
15.2.2013 Keith Flint je docela strašidelná a bizarní postava. A hudba The Prodigy je zatraceně podmanivá. Nejpodmanivější bývá kolem čtvrté hodiny ranní. To vás naprosto vytrhne z reality. Nádech, výdech, nádech, výdech…
9.11.2012 Německá festivalová dvojčata Rock am Ring a Rock im Park ohlašují první vystupující pro rok 2013 a rozhodně jimi nešetří. Úvodní várka totiž obsahuje více jak dvacet kapel.
10.7.2012 Přinášíme druhou část fotogalerie z 18. ročníku festivalu Rock for People, konkrétně z druhé poloviny prvního festivalového dne a ze dne druhého. K vidění Franz Ferdinand, The Prodigy, Selah Sue, Flogging Molly, The Kooks a další.
1.7.2012 Rock for People se koná od 3. do 6. července ve Festivalparku na královéhradeckém letišti. Letos slaví 18. narozeniny a už jako plnoletý vám přinese přes 270 položek na celkem čtrnácti scénách.
14.4.2012 Trojice The Prodigy, která patří k základním stavebním kamenům elektronické scény 90. let, se ještě před svým vystoupením na královéhradeckém festivalu Rock for People představí v Bratislavě.
7.4.2012 Polská metropole Warszawa bude o druhém červnovém víkendu opět hostit Orange Warsaw Festival. Přestože do akce zbývají dva měsíce, známa jsou stále jen jména tří vystupujících. Ve všech případech se však jedná o stadionové kapely.
2.3.2012 Rock for People dneska zdražil lístky a ohlásil tři další účinkující. O žádnou progresivitu se tentokrát nejedná, zato jde o kapely, jež u nás mají poměrně silné fanouškovské základny.

1-10 (71) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.