muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE PRAGUE CONSPIRACY

24.7.2013 Třetí červencový víkend se na táborském letišti konal již devátý ročník festivalu Mighty Sounds. Vystřídalo se zde nespočet kapel zaměřených na punk, ska, hardcore i reggae.
9.7.2013 Není tak docela pravda, že Prague Conspiracy = Prague Ska Conspiracy bez ska. V hudbě reformovaného souboru zůstalo přítomné, je cítit ve spodním plánu a zlehka prokresluje okolní šťavnaté písničkářství se zdravými popovými(?) ambicemi a přímočarým rock'n'rollovým drivem.
26.3.2013 Přední klubová kapela Prague Conspiracy pokřtí 3. dubna v pražském Futuru dlouho očekávané debutové CD. Spolu s ní budou večerem provázet glam rockoví Bitch&Chips a punk’n’rolloví Thunderbirds.
26.4.2012 Letošní ročník VUT majálesu Brno proběhne třetího května v v areálu kolejí Pod Palackého vrchem. Festival bude mít 2 stage - na té zvané Starobrno zahrají Rybičky 48, držitelé ceny Anděl za kapelu roku Mandrage nebo španělští ska-punkeři The Locos.
21.4.2012 Příští pátek a sobota bude patřit Plzeňskému majálesu, který letos oslaví už dvacátý třetí ročník. Páteční koncerty proběhnou na náměstí Republiky. Vstup bude zdarma, takže si fanoušci kapel United Flavour, Discoballs, Nebe, Chuť, V3SKA a L. A. užijí své oblíbence o to víc.
8.3.2012 Sto zvířat plánují na letním Sázavafestu odehrát celkem sto písní, pro jarní warm-up se chystají pro změnu na sto minut koncertování. Budou tak hlavními lákadly tradiční klubové odnože festivalu, která letos proběhne 23. března v pražském KC Vltavská.
19.1.2012 První jména ze svého letošního line-upu vyzradil festival Mighty Sounds. Stejně jako v předchozích letech se uskuteční na letišti Čápův Dvůr v Táboře, tentokrát v termínu od 13. do 15. července.
15.12.2011 The Prague Conspiracy jen před pár týdny oznámili výrazné personální změny, o to více mohou být fanoušci zvědaví, jak to kapele v novém složení šlape naživo. Ideální možností je sobotní křest společného EP s kvartetem Dirty Blondes.
23.11.2011 Před pár týdny překvapili The Prague Conspiracy změnou na postu zpěvačky, kdy Marianu Wesley vystřídala Aneta Galisová. První singl, kterému dala svůj hlas, se jmenuje Silence a je předzvěstí chystaného alba. Novou vokalistku představují ale i na živo.
12.10.2011 Jedna z předních českých klubových kapel Prague Conspiracy hlásí změnu na postu zpěvačky. Její novou frontmankou je Aneta Galisová, kterou můžete znát z finále Československé Superstar nebo z jihočeské kapely Heband.

1-10 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.