muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE PEACOCKS

7.11.2012 Tradiční turné hudebního festival Mighty Sounds startuje své podzimní pokračování. Jeho hlavní hvězdou bude švýcarská kapela The Peacocks, která patřila k největším jménům letošního ročníku festivalu.
19.1.2012 První jména ze svého letošního line-upu vyzradil festival Mighty Sounds. Stejně jako v předchozích letech se uskuteční na letišti Čápův Dvůr v Táboře, tentokrát v termínu od 13. do 15. července.
22.10.2010 Ve dnech 27. - 30. října navštíví Českou republiku jedna z nejlepších kapel melodického punk’n’rollu. Švýcaři The Peacocks letos slaví 20 let své existence. Přesto jsou koncerty tohoto tria stále větší dávkou energie.
14.9.2009 Svátek pro příznivce rock’n’rollu se chystá na čtvrtek 17. září. To totiž v pražském Lucerna Music Baru pod patronací festivalu Mighty Sounds proběhne večírek s podtitulem Prague Rock’n’Roll Rumble.
28.11.2007 Hned na několik zajímavých koncertů dnes lákají pražské hudební kluby. Zahraniční obsazení slibuje ska festival Rock This Town nebo Indierock.cz night a mimo toho nebudou chybět ani sólové koncerty domácích kapel.
28.7.2007 Derrick Morgan, Karamelo Santo, Skalariak, The Slackers a mnoho dalších, takový byl program třetího ročníku ska-punkového festivalu Mighty Sounds v Olší u Tábora, odkud vám nyní přinášíme fotogalerii...
9.5.2007 Matador jamajského ska, dnes sedmašedesátiletý Derrick Morgan, bude hlavní hvězdou ska-punkového festivalu Mighty Sounds, jehož třetí ročník se uskuteční od 13. do 15. července v Olší u Tábora.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.