muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE OFFSPRING

23.12.2015 Týden před Štědrým dnem organizátoři Rock for People nadělují svým fanouškům. Na začátku července do Hradce Králové dorazí po dlouhých osmi letech legendární kalifornští pop punkeři The Offspring a britská electro-hardcoreová parta Enter Shikari.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.
18.9.2012 Dneska to vezmeme bez zbytečných řečí a dáme si Offspring. V červnu po čtyřech letech vydali nové album Days Go By, ze kterého pochází i singl Cruising California (Bumpin' In My Trunk).
1.8.2012 Ač tomůže zdát divně, Offspring dělají muziku, která už pochází doslova z jiného století. O tom ostatně rozpráví hned úvodní song The Future Is Now, věnovaný nostalgii za úplnými začátky kapely před bezmála třiceti lety.
31.1.2012 Německý festivalový gigant Rock am Ring se může pyšnit tím, že s pětiměsíčním předstihem vyprodal všechny vstupenky na svůj letošní ročník. Dobrou zprávou pro české zájemce je, že na českým hranicím bližší norimberský Rock im Park jsou stále k dispozici.
30.5.2011 Množství jejich hitů by vydalo na tři výběrové kompilace, seznam jejich ocenění by čítal několik stran a 50 miliónů prodaných desek z nich učinilo jednu z nejúspěšnějších punk rockových kapel v historii.
29.5.2011 Kalifornští punk-rockeři The Offspring zahrají 16. srpna v Průmyslovém paláci na pražském Výstavišti. Do Česka se vrátí po třech letech od svého vystoupení na festivalu Rock for People a podle pořadatelů svým pražským koncertem zahájí připravované evropské turné.
7.1.2011 Kalifornští punk-rockeři The Offspring za sebou mají více jak čtvrtstoletí trvající dráhu a celkem osm studiových desek. Na tu poslední, necelé tři roky starou Rise and Fall, Rage and Grace chtějí v letošním roce navázat.
17.3.2010 Zdravím, pokud jsme se v minulém díle zabývali tzv. power akordy, mohli bychom k nim dnes přidat jeden interval navíc a sestavit tzv. kvintakordy, případně jejich obraty. Abych vyplnil další přání našich mladších čtenářů...
16.7.2009 Počtem účinkujících, návštěvníků i délkou svého trvání je maďarský festival Sziget největším středoevropským festivalem. Jeho letošní ročník se nezadržitelně blíží a programová soupiska se proto dočkala finální podoby.

1-10 (22) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.