muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE NATIONAL

11.8.2015 Po brázdění pódií s The National a jejich posledním albem The Trouble Will Find Me se Matt Berninger vrhl opět do studia a není tam sám. Netvoří však tentokrát se zbytkem domovské kapely, ale s kamarádem Brentem Kopfem (Ramona Falls, Menomena).
2.7.2015 Sacrum Profanum je festivalem, za kterým se jezdí spíš z principu, a tak věrného fanouška pravděpodobně nezamrzí zdánlivá absence velkých jmen. Festival odehrávající se Krakov letos opět zaujme zářijový termín, týden dlouhé oslavy moderní a klasické hudby odstartují 13. září.
16.2.2015 Musí to být pěkný pocit. Jako v podstatě neznámá kapela si vydáte skromně nahraný debut, ten se uchytí, skočí po něm významný label a vy se takřka přes noc stanete hudebníky, kteří mohou opustit zaměstnání a hudbou se živit.
28.7.2014 Kde jsme skončili v minulém díle, tam navazujeme a přinášíme vám druhou část reportáže z Colours of Ostrava. Sobota se opticky zdála být nejnavštěvovanějším dnem. Těžko říct, zdali to bylo tím, že večer patřil Robertu Plantovi nebo povahou dne uprostřed víkendu.
22.7.2014 John Grant, Robert Plant, Bastille, The National, John Newman. Ti a mnozí další zahráli na COlours of Ostrava. Podívejte se na druhou část naší galerie.
20.7.2014 Závěrečný den festivalu Colours of Ostrava zakončí krom jiných americká kapela The National. Pokud se na koncert chystáte, čekání si můžete zkrátit naší reportáží z Varšavy a poslechem skladby Pink Rabbits, která pochází z jejich loňské oceňované desky Trouble Will Find Me.
11.6.2014 Prvé vzájomné stretnutie The National s Poľskom prišlo pred piatimi rokmi. Od pamätného koncertu na festivalu OFF sa do krajiny našich susedov táto skupina vracia neustále.
17.2.2014 V posledních několika letech se s nimi roztrhl pytel. Začala s nimi kvalitní rádia, zanedlouho se přidaly nezávislé hudební labely, krátce nato i samostatné projekty aktivních nadšenců, kteří také chtěli mít tu jednu vlastní, netradiční.
14.2.2014 Americké The National netřeba představovat, s posledními dvěma deskami High Violet a Trouble Will Find Me se pevně usadili mezi nejznámějšími indie rockovými kapelami současnosti.
5.2.2014 Ostravský festival se chlubí dalším přírůstkem do svého letošního lineupu. Budou jím američtí The National, kteří loni vydali nepřehlédnutelné album Trouble Will Find Me.

1-10 (66) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.