muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE KOOKS

17.2.2012 Britská kytarovka The Kooks v září vydala své v pořadí třetí album, které dostalo název Junk of the Heart, a začátkem léta jej přijede představit na festivaly Rock for People a Pohoda. Z něj si dneska dáme singl Is It Me.
14.2.2012 Pořadatelé Rock for People oznámili pro letošní ročník další zvučná a nutno dodat také osvědčená jména. The Subways, The Kooks i Enter Shikari se totiž na festivalu již v minulosti představili a slavili velký úspěch.
14.2.2012 Možná se může zdát, že máme „přePohodováno“. Jinak to ale bohužel nejde. Krátce po oznámení Kasabian se totiž pořadatelé trenčínského festivalu, jehož letošní ročník na místním letišti proběhne od 5. do 7. července, vytasili s dalšími neméně zajímavými jmény.
16.12.2011 S blížícím se létem se rozrůstají line-upy čím dál tím většího množstí festivalů a výjimkou přitom není ani německá dvojice Hurricane a Southside. Obě akce slibují i pro příští rok na osm desítek kapel.
13.9.2011 Britská kytarovka The Kooks tento týden vydává své třetí album. Nástupce úspěšného Konk z jara 2008 nese název Junk of the Heart a stejně jako v případě obou předchůdců je pod jeho produkcí podepsán Američan Tony Hoffer.
18.4.2011 Festivalová dvojice Rock am Ring a Rock im Park, uzavřela program a skoro dva měsíce před vypuknutím zveřejnila časovové line-upy. Jak bylo známo už na přelomu roku, headlinery budou System of A Down, Coldplay a Kings of Leon.
9.4.2011 V areálu leteckého muzea v polském Krakově bude 19. a 20. srpna probíhat další ročník Coke Live Music Festivalu. První čtyři oznámené kapely zároveň tvoří kompletní program hlavní scény v úvodní den.
31.3.2011 Z další várky kapel, které pro svůj letošní ročník potvrdil rakouský Freqency Festival, budou mít největší radost zřejmě ti, kteří holdují britským kytarovkám. V rakouském St. Pöltenu totiž zahrají také třeba Kaiser Chiefs nebo nebo The Kooks.
10.7.2009 Na letošním patnáctém ročníku Rock For People se vydařilo nejen počasí, ale hlavně line-up plný hvězd, který u nás na festivalech neměl doposud obdoby. V první části fotogalerie si ukážeme, jak vypadala vystoupení The Kooks, Hadouken!, Arctic Monkeys, Ska-P nebo Mucky Pup.
10.7.2009 Prvý júlový víkend v Českej republike už tradične patrí jednému z najväčších tuzemských festivalov - Rock for People. Ten zaknihoval už pätnásty ročník a ako pozvánku poskladal celkom zaujímavý line up: Arctic Monkeys, Placebo, Bloc Party, The Kooks aj Underworld.

11-20 (30) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.