muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE KILLERS

25.11.2010 The Killers a Coldplay si sice v letošním roce dopřávali koncertního odpočinku. Obě kapely ale své fanoušky potěší už příští týden, kdy vydají své vánoční singly.
4.10.2010 Vydání druhého alba je vždy kritickou událostí. Právě to často ukáže, jestli byl debut pouhou náhodou nebo má daný interpret navíc. A v případě, že se první album dočkalo příznivých ohlasů, jsou očekávání ještě větší. Přesně toto čeká na White Lies přesně 17. ledna.
8.9.2010 Brandon Flowers je znám především jako frontman úžasné americké party The Killers. Neb si tato kapela právě dopřává malou pracovní pauzu, využil jí Brandon pro vydání své první sólové desky s názvem “Flamingo“.
18.6.2010 Do světa unikla první skladba z avizovaného sólového alba Brandona Flowerse. Jde o píseň s názvem Crossfire, která se má stát budoucím pilotním singlem, oficiálně připravovaným k vydání na červenec.
14.5.2010 Brandon Flowers se rozhodl opustit bezpečné zázemí své domovské skupiny a vydat své první sólové album. Vsadil však na zkušené producenty, kteří by měli dohlédnout na to, že až tento podzim vyjde pod názvem Flamingo, nebude to rozhodně žádná ostuda.
30.4.2010 Po několik měsíců se okolo lasvegasských The Killers točily spekulace o tom, že frontman Brandon Flowers připravuje sólové album. Teprve dnes ale přišlo jasné slovo: skutečně tomu tak je.
20.4.2010 Světlo světa brzy spatří novinkové album projektu Mt. Desolation, za nímž se skrývají méně známí členové velmi známých kapel. Zatímco v mnoha případech se za podobnými superprojekty více nebo méně úspěšně skrývá finanční kalkul, tentokrát by mohlo jít o poctivou radost z hudby.
20.1.2010 Americká kapela The Killers si po skončení probíhajícího turné dopřeje odpočinek. Pauzu v jednom z rozhovorů potvrdil kytarista Dave Keuning, podle nějž kapela díky koncertování a natáčení desek neměla v uplynulých šesti letech chvíli klidu.
18.12.2009 Populární komunitní portál Last.fm, který na základě dat svých uživatelů vytváří statistiky poslechovosti jednotlivých interpretů, alb a skladeb, zveřejnil svůj výroční žebříček za letošní rok. Podle něj si v tomto roce u uživatelů nejlépe vedla zpěvačka Lady GaGa.
3.12.2009 Tentokrát se nám klipů sešlo požehnaně a proto dnešní Videotipy budou o něco málo bohatší, než jste zvyklí. Připravena máme vánoční videa The Killers a George Michaela, Charlotte Gainsbourg kooperující s Beckem a řadu dalších.

21-30 (77) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.