muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE KILLERS

25.6.2007 Festival Nova Rock sa už svojim prvým ročníkom etabloval medzi európsku festivalovú špičku a tretím ročníkom svoje postavenie potvrdil. Bohužiaľ, aj tento festival nemal len svetlé chvíľky...
7.4.2007 Od vydání desky Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band legendárních Beatles uplyne 1. června rovných 40 let. Britské BBC Radio 2 se proto rozhodlo sezvat do svých studií hvězdy současné hudební scény, mj. Oasis, Kaiser Chiefs a The Killer, aby písním z alba daly vlastní pojetí a odehrály je ve svých podáních.
28.3.2007 Nine Inch Nails, Killers, Faithless, Chemical Brothers, Sinéad O’Connor, Mika, nebo The Good, The Bad And The Queen … To je jen stručný výčet prvních zveřejněných účinkujících pro patnáctý ročník maďarského festivalu Sziget, který proběhne od 8. do 15. srpna, již tradičně na ostrově Óbudai v Budapešti.
21.3.2007 Američtí The Killers se spolu s již zveřejněnými kapelami Basement Jaxx a The Hives stanou hlavními hvězdami festivalu Rock for People.
20.3.2007 Pokiaľ vám nestačia kapely doposiaľ potvrdené vo vašom okolí, prinášame vám mená interpretov potvrdených na najväčších európskych festivaloch. Nezabudli sme na Glastonbury, Rock Am Ring, Rock Im Park, Southside, Hurricane, Nova Rock alebo Werchter.
20.2.2007 Rakouský festival Nova Rock přináší jména dalších potvrzených kapel pro svůj letošní ročník, jež proběhne od 15. do 17. června v Nickelsdorfu.
14.2.2007 Největší ohlas u britské hudební akademie v posledním roce vzbudily kapely The Killers a Arctic Monkeys. Obě dnes získaly po dvou cenách Brit Awards, shodně v kategoriích kapela roku a album roku - Arctic Monkeys v britské a Killers v mezinárodní části.
27.11.2006 Chybu má druhá deska Killers jedinou: hraje si prostřednictvím intra a outra na celek, kterým není. Killers vždycky byli kapela singlová, ne albová. Jejich písničky znějí nejlíp izolovaně...
3.11.2006 V dánském Copenhagenu byly včera večer uděleny evropské hudební ceny televize MTV. Ačkoliv se čtyřmi nominacemi byly dávány vysoké šance skupině Red Hot Chili Peppers, stejně jako komukoliv jinému se jí nakonec porařilo v trumf proměnit pouze jednu z nich.
31.10.2006 Jedním z nejobávanějších milníků v životě rockové kapely je druhé album: dějiny popmusic jsou dlážděné zapomenutými jmény těch, kdo si na následovníkovi úspěšného debutu vylámali zuby...

51-60 (77) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.