muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE KILLERS

12.8.2008 V maďarském hlavním městě dnes začíná šestnáctý ročník největšího středoevropského festivalu. Sziget, který potrvá do neděle 17. srpna, během sedmi dnů nabídne přes dvě stovky interpretů na zhruba šedesáti scénách.
12.6.2008 Nejsilnější line-up ve své osmileté historii na letošek ohlašuje rakouský Frequency festival, který bude probíhat již tradičně v areálu závodního okruhu Salzburgring nedaleko Salzburgu.
6.12.2007 Osemnáste vydanie Videotipov opäť prináša aktuálne klipy z prevažne alternatívnych vôd. Tentoraz okrem The Killers ponúkame: British Sea Power, Cursive, Hot Chip, Miou Miou a speváka Patricka Watsona.
8.11.2007 Týždeň sa stretol s týždňom a so štvrtkom tradične prichádzajú Videotipy. Dnes vám ponúkame novinky od Maxïmo Park, The Killers s Lou Reedom, Manu Chaa, The Wombats, Japea a Bratov Orffových.
19.9.2007 Britský hudební magazín Q 4 Music zveřejnil nominace na svá letošní hudební ocenění. Největší šance na zisk některého z nich mají skupiny Arctic Monkeys, Kaiser Chiefs, Muse a The Killers, které jsou nominovány shodně ve třech kategoriích.
29.8.2007 Len pred niekoľkými dňami sme vás informovali o novom albume The Killers, ktorý bude poskladaný z b-strán singlov, dnes už ale vieme, že na tomto albume bude aj nová skladba.
24.8.2007 Rok po vydaní zatiaľ posledného albumu Sam’s Town, plánujú The Killers umiestniť na trh kolekciu b-strán singlov.
6.8.2007 Tuto středu bude v maďarské Budapešti zahájen patnáctý ročník festivalu Sziget, největší akce svého druhu ve střední Evropě. V loňském roce jej navštívilo okolo 385-ti tisíc hudebních fanoušků a obdobná čísla se dají očekávat i letos.
28.7.2007 Dalo by se říct, že po přesunu z Českého Brodu se festival Rock for People pomalu začíná zbavovat nálepky pivního festivalu. Prokletí v podobě nepřízně počasí si ale na svůj první ročník v areálu bývalého královéhradeckého letiště vzal s sebou...
4.7.2007 Po nekonečných průtazích šli organizátoři festivalu nizozemského festivalu Lowlands s pravdou ven a zveřejnili účinkující pro letošní ročník. Lineup tohoto festivalu je skoro stejně bohatý jako loni, headlinery letošního ročníku jsou Arcade Fire, Nine Inch Nails nebo Interpol.

41-50 (77) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.