muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE KILLERS

15.4.2012 Nejen Open'er, ale i jeho sesterské festivaly Selector a Coke Live, postupně odtajňují své letošní line-upy. Mezi ohlášenými jmény nechybí The Killers, Placebo, The Roots, The Mars Volta, Chase & Status, Magnetic Man nebo Miike Snow.
9.4.2012 Lasvegasská kapela The Killers se po sólových odbočkách jednotlivých členů vrací a na letošek chystá nové album. Kromě toho taky plánuje turné, s nímž se poblíž česka zastaví v srpnu na rakouském Frequency Festivalu a v září na německém Berlin Festivalu...
4.4.2012 Americká pop-rocková kapela The Killers na letošek chystá čtvrté album a taky koncertní turné. Vedle rakouského Frequency Festivalu se v našem okolí objeví rovněž v německé metropoli na Berlin Festivalu.
5.1.2012 Frontman nevadských The Killers Brandon Flowers se v pořadu na rádiu BBC nechal slyšet, že během následujících dvanácti měsíců představí jeho kapela svou čtvrtou řadovku,
15.12.2011 Ani v letošním roce neporušili The Killers svou tradici a vydali vánoční singl. A vlastně nejen singl, ale rovnou celé digitální EP. To se jmenuje (RED) Christmas a přináší šest skladeb, přičemž jej uvádí píseň The Cowboys' Christmas Ball...
3.11.2011 Americká skupina The Killers si dala po vydaní ich tretieho štúdiového albumu Day & Age na určitý čas pauzu, ktorú využili viacerí členovia skupiny na prácu na sólových projektoch.
18.7.2011 Bubeník americké pop-rockové kapely The Killers Ronnie Vannucci umístil na internet k poslechu svou debutovou desku Big Talk, tu si nyní můžete poslechnout prostřednictvím webu Soundcloud.
5.7.2011 Tři roky od vydání poslední studiové nahrávky The Killers uplynuly jako voda a po následovníkovi není stále ani vidu ani slechu. Frontman americké indie rockové formace Brandon Flowers však fanoušky potěšil zprávou, že je pro novinku hotová již čtveřice nebo pětice písní.
6.5.2011 Bubeník The Killers vypustil do světa další detaily o chystaném debutu Big Talk. Poslední chybějící dílek v informační skládačce představovalo oznámení tracklistingu nahrávky a definitivního data vydání, které je naplánováno na 11. července.
26.3.2011 Zatímco frontman Brandon Flowers vydal své sólové album Flamingo už loni, jeho kolega z The Killers, bubeník Ronnie Vannucci, chystanou novinku teprve pojmenoval. Ponese název Big Talk a prosákly o ní první informace.

11-20 (77) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.