muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE KILLERS

9.11.2009 Po třech studiových deskách dospěla lasvegasská kapela The Killers ke svému prvnímu živáku. Live From The Royal Albert Hall, jak zní jeho název, je kompletem DVD nebo Blu-ray disku a audio CD a na pultech se objevuje právě dnes.
29.6.2009 Lasvegasská synthi-kytarová čtveřice The Killers plánuje vydání alba coververzí. V rozhovoru pro britský magazín NME to prozradili zpěvák Brandon Flowers a bubeník Ronnie Vannucci.
15.6.2009 Go west, řekli jsme si v redakci a uskutečnili miniaturní mutaci akce kulový blesk – dvojí přesun směrem na západ. Zatímco slovenská výprava vyrazila na český Planet festival, česká výprava se zabydlela v Německu na festivalu Rock im Park.
21.5.2009 Od 20. do 22. srpna bude v areálu leteckého muzea v polském Krakově probíhat čtvrtý ročník Coke Live Music Festivalu. Akce se v tomto roce nejenže rozroste do tří dnů, ale také opět o něco rozšíří svůj hudební záběr.
7.3.2009 Belgie, Nizozemí a Dánsko sice patří mezi menší země, ovšem po desetiletí si drží tradici velkých hudebních festivalů. Pokud se rozhodnete pro výlet za hudebními zážitky, pak se budete moci setkat mimo jiné s Brucem Springsteenem, Depeche Mode, Oasis, Coldplay, The Killers a mnohými dalšími.
14.1.2009 Jednou to přijít muselo – několikrát jsem Zabijáky zmiňoval jako příklad kytarovky, která se dokázala se ctí popasovat se syndromem druhého alba, ale v případě trojky jim došel dech....
1.1.2009 Přelom letopočtu přináší také ohlédnutí za prodejností alb. Dvěmi nejsledovanějšími teritorii v hudebním světě jsou britské ostrovy a severní Amerika a právě na ta si teď posvítíme.
19.12.2008 Dvojice největších německých festivalů dnes oznámila první potvrzené kapely pro nadcházející ročník. Rock am Ring na závodním okruhu Nürburgring a Rock im Park u Norinberku se budou konat od 5. do 7. června.
18.12.2008 O historii amerických The Killers si můžete přečíst v erudované stati kolegy Vojtěcha Ryndy, nebudeme tedy znovu omílat fakta a zaměříme se na současnost. Zabijáci z Las Vegas se totiž novou deskou Day & Age dostali na rozcestí.
29.8.2008 Druhý a tretí deň rakúskeho festivalu Frequency už síce neponúkol toľko hudobných lahôdok, ale i napriek tomu zahrali interpreti ako Manic Street Preachers, Justice, The Killers, The Hives alebo Tricky.

31-40 (77) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.