muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE GASLIGHT ANTHEM

22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
25.1.2011 Zajímavé obrysy dostává line-up nového jednodenního Prague City Festivalu, jehož debutní ročník proběhne 23. června v areálu pražského Výstaviště. Nejčerstvějšími přírůstky v line-upu jsou nu-raveoví Hadouken! a punk-rockeři The Gaslight Anthem.
13.1.2011 Organizátoři německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park se chlubí šedesáti tisíci prodaných vstupenek a aby navnadili další hudební fanoušky, zveřejňují nově potvrzené kapely.
12.10.2010 V americkém Texasu o uplynulém víkendu proběhl festival Austin City Limits a přestože (nebo tím spíše že) nepředpokládáme, že se na něj valily davy českých fanoušků, dovolujeme si upozornit na kompilaci Lone Star Solid State.
1.8.2010 Úspěšná americká punk rocková kapela Gaslight Anthem zahraje 16. srpna vůbec poprvé v České republice. Vystoupí v KC Vltavská v rámci turné k desce American Slang, která vyšla v polovině června.
29.7.2010 Dalším zajímavým festivalem, který proběhne na dosah od našich hranic, bude německý Highfield. Jeho třináctý ročník se bude konat od 20. do 22. srpna na novém místě na poloostrově Magdeborner u jezera Störmthaler See, které najdete poblíž Lipska.
15.6.2010 Úspěšná americká punk rocková kapela Gaslight Anthem zahraje 16. srpna vůbec poprvé v České republice. Vystoupí v KC Vltavská v rámci turné k desce „American Slang“, která vychází právě 15. června.
6.2.2010 Sesterské nemecké festivaly Southside a Hurricane dnes zverejnili novú vlnu čerstvo potvrdených kapiel. Asi najväčším dosiaľ potvrdeným headlinerom je americká gitarovka The Strokes, ktorej letné festivalové vystúpenia, budú jej prvými koncertami po takmer štyroch rokoch.
20.2.2009 Po čtyřech letech se na hudební scénu vrací německá kapela Guano Apes. Ačkoliv její oficiální stránky o reunionu mlčí, pořadatelé rakouského festivalu Nova Rock potvrdili její účast s tím, že půjde o první comebackové koncertní vystoupení.
12.2.2009 Sesterské nemecké festivaly Hurricane a Southside potvrdili v posledných dňoch niekoľko silných mien do svojho lineupu. Prídu Kraftwerk, Moby, Kings of Leon, Franz Ferdinand... a Die Ärzte.

15-24 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.