muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE GASLIGHT ANTHEM

22.9.2012 Vítejte u nové rubriky Punk&Core, kde vám budeme zprostředkovávat aktuální informace o dění na kytarové scéně od punku až po hardcore. V pravidelných zpravodajích se vám budeme snažit představovat to nejdůležitejší a nejzajímavejší, co se v těchto žánrových vodách děje.
20.7.2012 V pondělí 23. července vychází v pořadí již čtvrté studiové album rockerů The Gaslight Anthem s názvem Handwritten. Ke stejnojmenné skladbě nyní kapela vypouští do světa videoklip.
5.7.2011 Ambice premiérového ročníku Prague City Festivalu udělat z Prahy festivalovou metropoli byly více než smělé, obzvlášť po odřeknutí hlavních hvězd Blink 182, kdy šly akcie festivalu rapidně ke dnu.
25.6.2011 Ve čtvrtek 23. června se na pražském Výstavišti konal první ročník Prague City Festivalu, který si bere za cíl učinit z Prahy festivalovou metropoli. Přestože hlavní tahák v podobě Blink-182 přesunul tour na příští rok, skýtal program mnoho zajímavých jmen.
22.6.2011 O Praze se dá prohlásit spoustu věcí, ale jen těžko ji lze označit za město vyhlášené svými hudebními festivaly. Velké koncerty typu Radiohead či Green Day však naznačily její možnosti a letošní premiéra Prague City Festivalu ...
25.1.2011 Zajímavé obrysy dostává line-up nového jednodenního Prague City Festivalu, jehož debutní ročník proběhne 23. června v areálu pražského Výstaviště. Nejčerstvějšími přírůstky v line-upu jsou nu-raveoví Hadouken! a punk-rockeři The Gaslight Anthem.
13.1.2011 Organizátoři německých festivalů Rock am Ring a Rock im Park se chlubí šedesáti tisíci prodaných vstupenek a aby navnadili další hudební fanoušky, zveřejňují nově potvrzené kapely.
12.10.2010 V americkém Texasu o uplynulém víkendu proběhl festival Austin City Limits a přestože (nebo tím spíše že) nepředpokládáme, že se na něj valily davy českých fanoušků, dovolujeme si upozornit na kompilaci Lone Star Solid State.
1.8.2010 Úspěšná americká punk rocková kapela Gaslight Anthem zahraje 16. srpna vůbec poprvé v České republice. Vystoupí v KC Vltavská v rámci turné k desce American Slang, která vyšla v polovině června.
29.7.2010 Dalším zajímavým festivalem, který proběhne na dosah od našich hranic, bude německý Highfield. Jeho třináctý ročník se bude konat od 20. do 22. srpna na novém místě na poloostrově Magdeborner u jezera Störmthaler See, které najdete poblíž Lipska.

11-20 (24) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.