přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE ECSTASY OF SAINT THERESA

24.1.2013 British Sea Power prý brzy vydají nové album, bližší informace zveřejní zítra. V tomto týdnu přitom fanoušky potěší už podruhé. V pondělí totiž vyšel film Pennyho Woolcocka From the Sea to the Land Beyond, k němuž kapela natočila soundtrack.
11.1.2011 A jdeme do finále. Čtvrtá a zároveň závěrečná část Reakce z redakce se věnuje zklamáním na straně jedné a jako jejich protikladu očekáváním na straně druhé.
10.1.2011 O tom, že Southpaw na březen ohlásili svůj poslední koncert, jsme psali minulý týden. Frontman Gregory Finn se ale věnuje také jiným projektům, z nich momentálně ve středu zájmu stojí hlavně Republic of Two. Album Raising the Flag bude pokřtěno tuto středu.
4.1.2011 Po objevech a albech se konečně dostáváme k tématu, které je věnováno ryze živé muzice - tomu hlavnímu, na čem vše stojí. Zaměřujeme se nejen na koncerty jako takové, ale taky na jejich pořadatele nebo festivaly.
30.10.2010 Koncert na festivale Pohoda tento rok mal byť ich posledným, no nakoniec je všetko inak. Slovenská dream-popová kapela Dope Aviators bude pravdepodobne pokračovať v činnosti.
24.10.2010 Po vyprodaném koncertě na Nové scéně uspokojil jeden z nejvýraznějších a nejdůležitějších projektů tuzemské alternativní scény (čti The Ecstasy of Saint Theresa) další trpělivé fanoušky, kteří si na živé vystoupení museli počkat dlouhé čtyři roky.
18.10.2010 Nedělní večer 10. 10. zažil plně obsazený sál Nové scény Národního divadla. Odehrál se zde premiérový koncert kapely The Ecstasy Of Saint Theresa, kterým vrcholí projekt kreativní spolupráce českých umělců nazvaný Absolut Inspiration.
3.10.2010 Po téměř čtyřech letech se na koncertní pódia vrací jedna z nejzásadnějších českých kapel posledních dvaceti let - The Ecstasy of Saint Theresa. Zahrají v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Ostravě, Plzni a Bratislavě.
17.9.2010 Projekt Absolut Inspiration odstartoval. Představí sérii exkluzivních vystoupení skupiny The Escasy Of Saint Theresa, Kateřina Winterová oblékne „šaty ze světla“ Denisy Nové, světelné instalace oživují noční Prahu
12.8.2010 Mnohými fanoušky očekávaný návrat skupiny The Ecstasy of Saint Theresa na koncertní pódia se prozatím odkládá. Jan P. Muchow, Kateřina Winterová a spol., kteří měli po delší odmlce vystoupit na festivalech Grape a Rock for Church(ill), totiž oba koncerty ze zdravotních důvodů odvolali.

1-10 (46) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.