muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE CURE

3.4.2014 Kolem vydání b-stran desky 4:13 Dream to vře, a tak si pojďme připomenout singl z této dosud poslední studiové nahrávky The Cure, která vyšla v roce 2008. The Perfect Boy naživo v Madison Square Garden v New Yorku.
2.4.2014 The Cure letos oznámili vydání nové desky po názvem 4:14 Scream, která má být pokračováním alba z roku 2008 4:13 Dream. Nejedná se o nový materiál, ale dříve napsané skladby, které byly původně zamýšleny jako součást dvojalba.
4.2.2014 Britští rockoví matadoři The Cure oznámili, že tento rok plánují vydat novou desku. Ta bude navazovat na jejich poslední počin z roku 2008 4: 13 Dream a bude se jmenovat 4: 14 Scream. Kapela má v plánu letos vydat i několik koncertních nahrávek na DVD.
30.9.2013 Spolu s Explosions in the Sky alebo Mogwai sú považovaní za hlavných nositeľov prevažne inštrumentálneho žánru post-rock. Napriek tomu sa od neho odklonili už pred rokmi a začali koketovať s elektronikou i priamočiarejším poňatím skladieb. 65daysofstatic sa už o pár dní vrátia do Česka.
2.8.2013 Festival Lollapalooza nabídne stream koncertů Nine Inch Nails, QOTSA a dalších Lollapalooza – každoroční víkendová hudební akce, která se koná v Chicagu a jeden z největších festivalů na světě, nabídne letos opět hvězdný line-up.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
20.8.2012 Robert Smith z The Cure, Karen O z Yeah Yeah Yeahs i herečka Winona Ryder. To je len časť mien, ktorá sa objaví na soundtracku k novému filmu Tima Burtona Frankenweenie: Domáci mazlíček.
17.8.2012 Dneska je pátek a zítra hrají za humny na rakouském Frequency Festivalu The Cure. No, vrána k vráně sedá, jak se tak říká. Takže si dáme Friday I'm In Love, ne?
22.7.2012 Z festivalovej mapy Európy lákal skoro najviac, trojica The Cure, Radiohead a Stone Roses hovorila za všetko. No nie všetko však bolo na lisabonskom festivale Optimus Alive tak ideálne, ako jeho program.
12.7.2012 Rakouský FM4 Frequency Festival pomalu uzavírá letošní line-up. V předchozích týdnech se rozrostl o poslední kapely, navíc se také dočkal prvního nástřelu časového harmonogramu.

1-10 (65) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.