muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE CULT

12.8.2010 Pár minút pred začiatkom koncertu postáva pred Archou hŕstka ľudí. Na sebe koženkové vesty, džínové bundy, mullety, v rukách pohár zo Starbucksu. Je jasné, že dnes sa bude hrať klasický rock. "Klasický rock. Neznášam to slovné spojenie," hovorí frontman The Cult Ian Astbury.
11.8.2010 Britské rockové legendy The Cult se zpěvákem Ianem Astburym poctily svou návštěvou i naší metropoli. Na včerejším koncertu v pražském Divadle Archa jsme nechyběli ani my a teď vám z něj přinášíme fotogalerii.
26.7.2010 Koncert legendárních britských The Cult se rychle blíží! Kapela, která si získala v Británii a USA početný zástup příznivců a obdivovatelů v oblasti postpunkové a gotické scény, vystoupí včele se zpěvákem Ianem Astburym
19.7.2010 Britská kapela The Cult, která si získala v Británii a USA v 70. a 80. letech početný zástup příznivců a obdivovatelů v oblasti postpunkové a gotické scény, bude 10. srpna koncertovat v pražském Divadle Archa.
12.5.2010 Britská kapela The Cult, která si získala v Británii a USA v 70. a 80. letech početný zástup příznivců a obdivovatelů v oblasti postpunkové a gotické scény, bude 10. srpna koncertovat v pražském Divadle Archa.
16.2.2007 Kapela The Doors dostala hned zkraje letošního roku dva dárky k letošnímu čtyřicátému výročí od vydání první desky: jeden milý a jeden nemilý. Milým je bezesporu ocenění Gramy za celoživotní přínos hudbě a tím druhým odchod zpěváka Iana Astburyho.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.