muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE CRIBS

12.4.2010 Dvě spřátelené hudební trojice – americká The Thermals a britská The Cribs – chystají vydání společného split singlu. Stane se tak 17. dubna při příležitosti Record Store Day, který má za cíl vyzdvihnout především malé nezávislé obchody s hudebninami.
23.3.2010 Největší hudební festival ve střední Evropě nechal na své první kapely i tentokrát docela dlouho čekat. Výsledek se ale dostavil a hned první várka naznačuje příslib, že na ostrově Obudai v maďarské Budapešti nebude mezi 11. a 16. srpnem o zábavu nouze.
23.8.2008 Sety Fatboye Slima, UNKLE, The Subways a plejády dalších už měli návštěvníci Pohody za sebou. V očekávání ovšem stále byli The Streets, Editors nebo Blood Red Shoes, jejichž vystoupení nabídl druhý festivalový den.
25.7.2008 V druhej stovke fotiek z tohtoročnej Bažant Pohody sa pozrieme ako vyzeral druhý deň tohto festivalu. Nebudú tak chýbať The Streets, Editors, Audio Bullys, Joan Baez, Lou Rhodes, Bell X1, The Cribs, Blood Red Shoes, King Solomon Burke alebo Hiromi.
15.7.2008 Niekoľko mien z festivalu Pohoda, slovenského najväčšieho a najvýznamnejšieho festivalu, vám už minulý týždeň predstavil kolega Bořuta, tým pádom sa môžeme bez zbytočných rečí pustiť do objavovania ďalších interpretov. Elektroniku dnes striedajú gitary.
2.7.2008 Po nie príliš šťastných skúsenostiach z rakúskych festivalov nastal čas posunúť sa o niekoľko stoviek kilometrov západne do nemeckého mestečka s komickým názvom Tuttlingen.
3.4.2008 Britská kytarovka The Cribs se zařazuje po bok The Street, Fatboye Slima nebo Lady Saw mezi hlavní lákadla letošního ročníku festivalu Pohoda. Ten se uskuteční 18. a 19. července na letišti ve slovenském Trenčíně.
14.2.2008 Dnes to bude striktne gitarové. Videotipy číslo dvadsaťšesť prinášajú okrem klasiky R.E.M., a trocha menšej klasiky Editors, či Elbow aj nové britské hudobné talenty na ćele s The Cribs, These New Puritans a The Ting Tings.
9.1.2008 Klávesistka Kathryn Calder, známá také z kapely The New Pornographers, spolu s ní kytarista Brooke Gallupe a bubeník Luke Kozlowski – to je kanadské indie-popové trio Immaculate Machine, které v pondělí 21. ledna zavítá do pražského Klubu 007 Strahov.
8.1.2007 Frontman kapely Franz Ferdinand Alex Kapranos se momentálně mimo své domovské formace věnuje rovněž skupině The Cribs. Stal se totiž producentem jejího chystaného alba, které by mělo vyjít letos na podzim.

14-23 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.