muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE CRIBS

19.1.2015 Indie rockoví The Cribs z anglického Wakefieldu chystají nástupce své britským tiskem vychvalované poslední desky In The Belly Of The Brazen Bull, která vyšla v roce 2012. Mezitím ještě trio rekapitulovalo to nejlepší na kompilaci Payola a 23. března vyrukují s novinkou For All My Sisters.
4.4.2013 Maďarský festival Sziget už zveřejnil celkem slušně obsáhlou sestavu letošních účinkujících. Nyní jsou potvrzena další jména, mezi kterými kraluje hudební kouzelnice Natasha Khan alias Bat For Lashes, britská kytarovka The Cribs, skotští rockeři Biffy Clyro nebo Regina Spektor.
21.11.2012 Britská kytarová trojice The Cribs hraje dneska večer v pražské MeetFactory. Představuje zde sice svou novinku In the Belly of the Brazen Bull, my si však připomeneme jejich pět let starou věc Men's Needs...
31.10.2012 The Messenger, tak zní název sólového debutu Johnnyho Marra, kytaristy, jenž se proslavil především jako člen kultovní britské kapely The Smiths. Pro přesedlání na sólovou dráhu se kytarista rozhodl...
30.10.2012 Úplně poprvé vystoupí 21. listopadu v pražském klubu MeetFactory britská indie-rocková kapela The Cribs, kritiky označovaná za nejkultovnější kapelu současné Británie vůbec. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro.
24.10.2012 Britský hudební magazín Q vyhlásil výsledky svých výročních cen. Zatímco nejlepším albem uplynulého roku bylo vyhlášeno Bravest Man In The Universe amerického zpěváka Bobbyho Womacka, titul skladby roku získala Ill Manors o dvě generace mladšího rappera Plan B.
8.10.2012 The Cribs. Na festivalech v našem okolí už pěkných pár let patří ke stálicím odpoledních programů, před čtyřmi lety je přivítala i slovenská Pohoda, jen Česká republika na ně stále čeká. Ale dočká se. Premiérový koncert proběhle 21. listopadu v pražském klubu MeetFactory.
25.8.2012 Že program rakouského Frequency Festivalu nabízející populární i vycházející kapely z kytarové, elektronické či punk-rockové scény nemá v našem blízkém okolí konkurenci, je známou pravou. Nejinak tomu bylo letos, kdy se festival poprvé natáhl dokonce na čtyři dny.
17.3.2012 Opět velice slibně se rýsuje line-up rakouského Frequency Festivalu, který proběhne v polovině srpna v St. Pöltenu. Po britských Placebo totiž pořadatelé oznámili pěknou řádku silných a zajímavých jmen.
16.2.2012 Britská indie rocková skupina The Cribs oznámila všechny podstatné detaily o novinkové nahrávce. Celkově páté studiové album In The Belly Of The Brazen Bull vyjde v dubnu a bude obsahovat celkem čtrnáct skladeb.

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.