muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE BLOODY BEETROOTS DEATH CREW 77

15.9.2011 Zaplněný Lucerna Music Bar přivedlo ve čtvrtek 8. září do varu populární italské elektronické a taneční duo The Bloody Beetroots se svým projektem The Bloody Beetroots Death Crew 77. Předskočili mu DJs Dave (Substance-D), Acustic Terrorist a Wwera.
14.9.2011 Reference z loňska nebyly příliš pozitivní a od toho se odvíjela veškerá očekávání. O to příjemnějším překvapením tak nakonec letošní Berlin Festival. Zahráli Suede, Primal Scream, Mogwai, Beirut a celá řada dalších.
30.8.2011 The Bloody Beetroots předvedou svůj um už ve čtvrtek 8. září v pražském Lucerna Music Baru. Italské elektronické duo ve složení Bob Rifo a DJ Tommy Tea si s sebou přiveze i bubeníka s pseydonymem Battle...
9.8.2011 Přesně za měsíc vypukne v německé metropoli další ročník Berlin Festivalu. Přípravy jsou v plném proudu, venku jsou informace o chystaných změnách, které festival prodělá po loňském nevydařeném konci, a pomalu se rýsuje i finální line-up.
3.6.2011 V současnosti velmi vyhledávané a populární elektronické a taneční duo nazvané The Bloody Beetroots vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.
7.3.2011 Začátkem roku se hodně mluvilo o sporech mezi pořadateli festivalu Sziget a radnicí v Budapešti. Dobrou zprávou je, že nakonec došlo k dohodě, a tak mohou organizátoři začít postupně odhalovat kapely, které mezi 10. a 15. srpnem zahrají na ostrově Óbudai.
25.5.2010 Už o příštím víkendu vypukne v polském Krakově druhý ročník Selector festivalu, orientovaného především na elektronickou hudbu a nové trendy. Headlinery budou elektroničtí dinosauři Faithless a Thievery Corporation.

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.