muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: THE ARK

22.4.2009 Tentokrát se vypravíme za česko-švédskou spolurácí Sunflower Caravan a Jense Anderssona, Angličankou Bat For Lashes, chystanou novinkou Patricka Wolfa, nebo americkým písničkářem, kterého zná svět pod jménem Bonnie 'Prince' Billy.
3.3.2009 Pražské instrumentální trio Sunflower Caravan pokřtilo v téměř zaplněném sále pražského klubu Roxy své očekávané debutové album, a to za účasti zpěvačky Emy Brabcové a hostů ze švédské kapely The Ark.
3.2.2009 První album naděje české hudební scény, instrumentalistů Sunflower Caravan, vyjde 19. února na labelu Soundsquare music a ve stejný den bude pokřtěno na koncertu v pražském klubu Roxy.
21.11.2008 Pražské instrumentální trio Sunflower Caravan, které až dosud sbíralo fanoušky výhradně živým hraním, položilo základy své první desce. Práce pod producentským dohledem kytaristy Martina Axéna z kapely The Ark započala začátkem měsíce v Tambourine Studios ve švédském Malmö.
12.10.2007 Švédská kapela The Ark se na podporu svého letošního alba Prayer for the Weekend vydala za doprovodu české instrumentální trojky Sunflower Caravan na evropské turné. Jedou z jeho zastávek bylo v neděli večer i pražské Rock Café.
2.10.2007 Ve své domovině patří švédští glam-rockeři The Ark k nejpopulárnějším kapelám posledních let. Letos se zúčastnili soutěže Eurovize, své řady oficiálně rozšířili o svého dlouholetého spoluhráče Jense Anderssona, ale hlavně vydali v pořadí již čtvrté album Prayer For The Weekend...
24.8.2007 Dobrá zpráva pro milovníky retro-kytarovek: švédská glam-rocková parta The Ark se po roce a půl vrací do Prahy. Společně s domácími Sunflower Caravan vystoupí 7. října v klubu Rock Café.
20.7.2007 Rakúsky festival Frequency, ktorého šiesty ročník sa uskutoční v auguste, potvrdil tri ďalšie mená do svojho pestrého lineupu.
10.4.2006 Tak přesně takto to má vypadat! The Ark platí v domovském Švédsku za jednu z největších kapel a poslední dobou jejich hvězda stoupá také za hranicemi. U nás toho o nich zatím moc slyšet není, ale pokud se po tomto koncert něco nezmění, budeme zřejmě za národ tupců usedlých u Petra Koláře a Chinasek.
7.4.2006 Švédská kapela The Ark nedávno vydala své v pořadí čtvrté album State Of The Ark, které v neděli na živo představí také v pražském Paláci Akropolis.

1-10 (12) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.