muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TEGAN AND SARA

5.8.2014 O The Flaming Lips je známo, že rádi spolupracují s různými kapelami a umělci, a také hrají skladby jiných, výjimkou nebude ani připravovaný tribut slavnému beatlesáckému albu Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club.
5.11.2013 Kanadská dvojice Tegan and Sara zavítala poprvé ve své poměrně dlouhé kariéře do České republiky. Ačkoli dvojčata tento fakt během představení několikrát zmínila a dokonce kvůli němu i přislíbila odehrání dlouhého setu...
31.10.2013 Už tuhle neděli se v pražském klubu Roxy představí kanadská popová dvojčata Tegan and Sara. Podle očekávání přivezou především skladby ze své letošní desky Heartthrob, která mezi fanoušky starších desek vzbudila mírné rozčarování.
5.9.2013 Kanadská indie popová dvojka, sestry Tegan a Sara přijedou 3. listopadu poprvé koncertovat do ČR. V klubu Roxy zazní skladby z jejich sedmi studiových alb včetně nejnovějšího Heartthrob, které vyšlo letos v lednu.
19.2.2013 Po Sigur Rós, Rammstein, Arctic Monkeys, The Smashing Pumpkins alebo Queens Of The Stone Age, prekvapila nemecká dvojica festivalov Southside/Hurricane ďalšími silnými menami na svoj aktuálny ročník.
16.1.2013 Tři a půl roku po úspěšné Sainthood přicházejí kanadská indie-popová dvojčata s další, v pořadí už – je to neuvěřitelné – sedmou deskou. Čtvrt roku poté, co jsme přinesli první informace a lyric video k píseni Closer, je jasno o všech detailech.
3.10.2012 Kanadská dvojčata Tegan a Sara Quin pracují na svém již sedmém albu, které by podle aktuálních informací mělo vyjít v lednu. Heartthrob, jak zní jeho název, přijde zhruba tři roky po předchozí desce Sainthood.
14.6.2012 Americký rapper Andy Bothwell aka Astronautalis včera ukončil první část své pouti po českých městech. To, že se v naší zemi cítí dobře dokazuje i fakt, že se zde během posledních dvou let ukázal asi patnáctkrát.
18.11.2011 Kanadská indie-popová dvojčata Tegan And Sara tento týden vydala kolekci CD a DVD Get Along, jejímž pilířem je koncertní film a dokumenty. Píseň Hell v tracklistu sice nefiguruje, přesto...

1-10 (23) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.