muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: TATA BOJS

6.4.2015 Před dvěma lety oslavili s albem Hity a city, které se ohlíželo za pětadvaceti lety hanspaulské skupiny, a před dlouhými čtyřmi vydali zatím poslední regulérní album pojmenované Ležatá osmička.
19.12.2014 Že Tata Bojs nejsou žádní troškaři, svědčí vydání dvou klipů z jednoho právě vydaného vinylu. Strana A, jak zní název počinu, předznamenává nové plnohodnotné album skupiny, které má přijít na jaře roku 2015.
11.7.2014 Letošní ročník Rock for People nabídli svým návštěvníkům jak interprety, kteří zažili období své největší slávy v době minulé, tak také nadějné kapely teprve čekající na svou šanci. Kdo z nich zklamal a kdo naopak mile překvapil?
24.3.2014 Jeden z největších festivalů u nás, a to Rock For People, letos oslaví své 20. narozeniny. U příležitosti tohoto jubilea se uskuteční jednodenní hudební akce v Českém Brodě, která má připomenout, kde se vlastně tento festival narodil.
5.12.2013 Podpora letní, čtvrt století sbírané a vůbec první bestofky Tata Bojs, se nyní doplňuje o klip k sakra rychlé Papírovce (feat. Clarinet Factory). Tata Bojs si zahráli na střeše, videoklip je místy zpomalený, místy zrychlený.
5.9.2013 Tata Bojs se typickému výběrovému albu dlouho statečně bránili. A když už se k něčemu podobnému akutně schylovalo, bylo z toho k dvacetinám akusticky přepracované album Smetana, vzešlé ze spolupráce s Ahn Triem - ne zcela jednoznačně přijaté,...
24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
12.2.2013 Na letošní rok připadá pětadvacáté výročí založení kapely Tata Bojs. Hlavní část oslav připadne na léto, kdy skupina absolvuje turné po vybraných festivalech.
23.1.2013 Ani v letošním roce nebude na domácí festivalové mapě chybět festival Rock for Church(ill) Probíhat bude jako obvykle na konci léta ve Vroutku u Podbořan, ze všeho nejprve je ovšem na pořadu dne jeho zimní klubová edice.

1-10 (180) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.