muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SYSTEM OF A DOWN

19.8.2013 Třetí srpnový týden patří v Rakousku již tradičně Frequency Festivalu, který se letos mohl pochlubit vyprodáním veškerých vstupenek. Padesátiticový dav tak mohli potěšit System Of A Down, Tenacious D a mnozí další.
16.8.2013 Dlouhých patnáct let si museli domácí rockoví fandové počkat, aby američtí System Of A Down opět dorazili do Čech. I přes organizační problémy to byl však pro všechny přítomné nezapomenutelný den. O důstojný doprovod se postarali Killswitch Engage, Flogging Molly a NOFX.
27.7.2013 Přestože hlavní festivalová sezóna v tuzemsku začíná pomalu přecházet do své klidnější fáze, i v srpnu je stále ještě na co se těšit. Vedle každoročních akcí tu letos máme jednu novinku, kterou je jednodenní festival Aerodrome, jenž se do Prahy „přestěhoval“ z Rakouska.
11.7.2013 Stále více českých fanoušků míří každoročně do rakouského městečka St. Pölten za festivalem Frequency. Ten nedávno přidal na svou soupisku Alkaline Trio, Blumentopf, Milese Kanea, Junip, Groundation nebo Johnnyho Borrella z Razorlight.
5.2.2013 Po speciálu Punk&Core 2012 tu opět máme běžný díl, již s přívlastkem IV. V hlavních rolích pro tentokrát s Buried In Verona a The Dillinger Escape Plan. Jak už je zvykem, tak nevynecháme také aktuální dění, koncerty a nové videoklipy.
25.1.2013 „Festivalový comeback“ nebo „nový festival“? V roce 2004 se v Rakousku poprvé uskutečnil Aerodrome festival. Jeho organizační tým si ale záhy založil vlastní festival Nova Rock, později svého bývalého zaměstnavatele koupil a po devíti letech oživuje někdejší značku.
8.1.2013 Rakouský FM4 Frequency Festival naděluje s příchodem nového roku první zahraniční headlinery. A hlavní tahák? Frequency jako první z evropských festivalů pro letošek potvrdil účast System of A Down.
26.10.2012 Po dvou letech se do Prahy vrátil Serj Tankian, tentokrát s rockovějšími aranžemi a novým albem Harakiri. Koncertní křídlo nahradily klávesy, ale majestátnost večera dotvářela historií dýchající architektura Velkého sálu Lucerny.
20.10.2012 Zanedlouho zavítá do Prahy Serj Tankian, který u nás představí svou třetí sólovou desku Harakiri. Pojďme si tedy poslechnout, co všechno už má na svém hudebním kontě a co nepochybně zazní i na očekávaném koncertě.

1-10 (42) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.