muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUPPORT LESBIENS

26.6.2013 V rámci světového turné Because We Can zahrála 24. června v pražské Synot Tip Areně slavná americká rocková skupina Bon Jovi. I přes vytrvalý déšť Jon Bon Jovi rozdával úsměvy, výborně zpíval a celá kapela šlapala jako dobře namazaný stroj.
12.12.2012 Nepříjemnou zprávu se včera dozvěděli fanoušci kapely Support Lesbiens. Čtyři z pěti muzikantů v čele s frontmanem Kryštofem Michalem totiž opouštějí sestavu, v níž tak zůstává osamocený kytarista Hynek Toman, a chystají se vystupovat s novým projektem...
11.12.2012 Kapela Support Lesbiens svým fanouškům ještě před skončením turné k dvaceti letům působení na hudební scéně naděluje nepříjemné zprávy. Aktuální šňůrou totiž s největší pravděpodobností svou činnost zakončí.
25.9.2012 Jaký úspěch může mít festival, který vzniká téměř v utajení a o jehož další existenci pořadatelé dávají vědět jen pár dnů před začátkem? Uvidí se zítra. To totiž v areálu vysokoškolských kolejí na pražském Strahově vypukne Strahov Open Air.
13.9.2012 Kapela Support Lesbiens si připomíná dvacáté výročí svého působení na domácí hudební scéně. Oslavy završí na komorním turné po sedmi českých a moravských divadlech.
11.7.2012 A je tu poslední část fotogalerie z letošního ročníku Rock for People, která zachycuje dění v poslední festivalový den. Vidět můžete vystupující H2O, Architects, The Asteroids Galaxy Tour, z domácích pak Mandrage, Support Lesbiens nebo Vypsanou fixu.
1.5.2012 Byl pozdní večer – první máj – Večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, Kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech; Květoucí strom lhal lásky žel, Svou lásku slavík růži pěl, Růžinu jevil vonný vzdech.
20.1.2012 Ačkoliv už 14. prosince se na stránkách festivalu Benátská noc objevila zpráva, že za týden bude představen headliner jubilejního 20. ročníku, ani po více jak měsíci se tak zatím nestalo. Nástin přineslo až včerejší liberecké vydání Mladé fronty Dnes.
14.12.2011 Program pražského Lucerna Music Baru na nejbližší dny nabízí hned několik předvánočních koncertů populárních domácích kapel. Postupně se na jeho pódiu vystřídají Support Lesbiens, Skyline, Buty, Navigators a Vypsaná fixa.
5.11.2011 Support Lesbiens se zvukově nadechli, což patrně souvisí s producentskou spoluprací s Ecsonem Waldesem. Oproti předchozím deskám, které čím dál více směřovaly k snad až příliš uhlazenému zevnějšku a výrazové sterilitě...

1-10 (93) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.