muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUPERSTAR

15.10.2012 Po dvou letech televizní obrazovky opět obsadí SuperStar. V pořadí už třetí řada federální česko-slovenské mutace pěvecké soutěže se bude vysílat na jaře na stanicích Nova a Markíza.
2.12.2011 Tento týden vydávají svá debutová alba dvě finalistky letošního ročníku Česko Slovenské SuperStar - Gabriela Gunčíková a Alžběta Kolečkářová. Následují tak Martina Haricha, který své první album představil už před nedávnem.
6.6.2011 Téměř půlroční pěvecké zápolení zvané Česko Slovenské SuperStar skončilo. Vítězem druhé řady televizní soutěže se stal čtyřiadvacetiletý Lukáš Adamec z Košic, který ve včerejším finále zazpíval písně od Red Hot Chili Peppers, Spin Doctors a Vašo Patejdla.
30.5.2011 Závěrečné finále druhé řady soutěže Česko Slovenská SuperStar bude vyvážené národnostně i genderově. Utká se v něm totiž česká zpěvačka Gabriela Gunčíková a slovenský zpěvák Lukáš Adamec.
24.5.2011 Sedmé finálové kolo Česko Slovenské SuperStar, ve kterém zazněly hity nesmrtelných kapel ABBA a Queen, neustál nejmladší ze soutěžících, benjamínek soutěže Martin Harich!
24.5.2011 Ke svému závěru se pomalu chýlí druhá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar. Z původní finálové dvanáctky se v neděli o postup do dalšího kola utkali čtyři nejpopulárnější soutěžící.
12.4.2011 Jen co se Česko Slovenská SuperStar přehoupla do finále, hned ji opustily dvě soutěžící. Ze závěrečné dvanáctky získala nejméně diváckých hlasů a vypadla Klaudia Pappová, z předposlední pozice v soutěži skončila také Monika Povýšilová.
5.4.2011 Druhá řada soutěže Česko Slovenská SuperStar se přehoupla přes semifinálová kola. Poté, co ji večer opustili další čtyři soutěžící, je známa konečná sestava dvanácti finalistů, kteří v následujících týdnech budou neděli co neděli bojovat o vítězství.
22.3.2011 Soutěž Česko Slovenská SuperStar se po úvodních sestřizích z casingových a vyřazovacích kol přehoupla k živým přenosům a poté, co během víkendových večerů odzpívalo všech čtyřiadvacet nejúspěšnějších, za sebou má první velké vyřazování.
3.6.2009 „Federální“ soutěž Česko Slovenská SuperStar, kterou na podzim v návaznosti na Česko hledá Superstar a Slovensko hľadá Superstar uvedou televize Nova a Markíza, vyhlašuje castingy na soutěžící.

1-10 (25) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.