muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUNSHINE

11.1.2014 Česká kapela Sunshine odohrala svoj koncert v bratislavskom KC Dunaj, prinášame fotoreport.
29.10.2013 Sunshine v současné době brázdí Českou republiku se svým turné Back To The Roots, které je na každé zástavce této šňůry obohaceno o promítání stejnojmenného dokumentu. Tato událost nesměla moravskou metropoli minout.
21.10.2013 Na jaře tohoto roku odehráli Sunshine turné s názvem Back To Roots. Název série koncertů po českých městech korespondoval se setlistem, protože kapela ho naplnila skladbami ze svých hudebních počátků.
14.10.2013 Pionýři alternativní kytarové muziky u nás, táborští Sunshine, plánují v průběhu října, listopadu a prosince sérii koncertů, na níž budou promítat svůj dokument, mapující počátky jejich hudební kariéry.
16.4.2013 Indie-rocková čtveřice No Distance Paradise, kterou jsme vám nedávno představovali v Czech it, už se bude moct za pár dní pyšnit svou první dlouhohrající deskou. Novinka s názem Challenge Gravity vychází 19. dubna.
17.3.2013 Jubilejní pátý díl našeho seriálu pro příznivce ostřejší kytarové muziky Punk&Core je tady. V tomto díle si představíme anglickou partu Deaf Havana a dáme také vzpomenout na zlaté časy harcovníků z The Offspring.
29.1.2013 Před skupinou Sunshine se před lety rýsovala vpravdě zářná a pro drtivou většinu českých muzikantů nesplnitelná budoucnost. Poté, co několikrát koncertně procestovala Spojené státy doslova křížem krážem a navázala řadu zajímavých kontaktů...
23.1.2013 Ani v letošním roce nebude na domácí festivalové mapě chybět festival Rock for Church(ill) Probíhat bude jako obvykle na konci léta ve Vroutku u Podbořan, ze všeho nejprve je ovšem na pořadu dne jeho zimní klubová edice.
13.11.2012 Hned dvě příležitosti pro uspořádání klubové party si našla československá MTV. Tou první jsou třetí narozeniny, druhou předání lokálního ocenění MTV European Music Awards.

1-10 (166) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.