muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUNFLOWER CARAVAN

28.4.2015 Nezdá se to, ale od vydání druhého alba Sunflower Caravan A Little Bit More uplynulo už pět let. Dlouhé čekání by ale mohlo být zanedlouho odměněno, kapela totiž prozradila, že pracuje na nové nahrávce, momentálně intenzivně připravuje materiál ve zkušebně.
2.4.2014 V poslední březnový den zavítala do Lucerna Music Baru britská bluesrocková kapela The Temperance Movement, o které se s respektem hovoří jako o budoucnosti rock'n'rollu.
29.4.2013 Nový areál, nové scény, program po desiatej večer i niekoľko prvých mien. To všetko prezradil festival United Islands pred svojim jubilejným desiatym ročníkom, ktorý sa v Prahe uskutoční 21. a 22. júna.
11.4.2013 Seskupení, které začínalo jako instrumentální kapela ve trojici, už má více než dva roky zpěváka a frontmana Andyho Čermáka a nyní chystá nové EP na červen. Čtyřskladbový soubor bude obsahovat také píseň How Can You Say?, ke které právě vznikl nový videoklip.
24.3.2013 Festival Colours of Ostrava už také odhalil podstatnou část svého letošního line-upu, nejnovějším přírůstkem ze zahraniční scény je americký písničkář Devendra Banhart, který vystoupí v České republice poprvé a představí své nové album Mala.
18.5.2012 I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.
8.11.2011 Své vůbec první evropské turné v Praze zahájili, aktuální zde pro změnu zakončí. Řeč je o newyorské kabaretně-garážové formaci Gentlemen & Assassins, jejíž nejvýraznější personou je Brian Viglione. Trojice zahraje v pátek 11. listopadu v klubu Popocafepetl na Újezdě.
28.10.2011 Poslední deska Tata Bojs Ležatá osmička byla pokřtěna netradičně – světlem reflektorů. Odehrána byla kompletně celá, a tak se diváci dočkali jak rapera Vladimira 518, který do zadýchaného prostoru vstoupil s kapucí na hlavě, tak i dechového souboru Clarinet Factory.
5.10.2011 Kapela Sunflower Caravan přijala nabídku zahrát na několika koncertech z připravovaného turné kapely Tata Bojs. Role předkapely Tata Bojs se ujmou hned na pěti koncertech z celkových patnácti – v Praze, Olomouci, Zlíně, Českých Budějovicích, a Kadani.
10.9.2011 Tata Bojs v říjnu vyrazí na dlouhé turné k propagaci nového alba Ležatá osmička a kromě řady českých měst s ním objedou i část Slovenské republiky. V současné chvíli je potvrzeno osmnáct vystoupení; toto číslo však nemusí být konečné.

1-10 (101) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.