muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUMMER OF LOVE

8.4.2007 Celá pětice loňských vítězů ankety Dance Music Awards dokázala své ocenění obhájit i letos. Patří mezi ni skupina Skyline, DJane Lucca, pražský klub Roxy, festival Summer of Love a DJ Tiësto.
23.10.2006 Už tento pátek do Prahy po čase opět zavítá britský DJ Adam Freeland. Stane se headlinerem akce Summer Of Love Heavy Metal Edition v pražském Abatonu, která (jak už sám název napovídá) navazuje na jeden z největších tuzemských festivalů elektronické hudby.
26.9.2006 Pražský Abaton bude 27. října svědken atypického spojení taneční hudby a heavy-metalu. Akce Summer Of Love Heavy Metal Edition přivítá DJe Adama Freelanda, jemuž předskočí tuzemská kapela Törr.
22.8.2006 Hned dva z healinerů pardubického festivalu Summer Of Love, který se uskutečnil v sobotu v areálu místního dostihového závodiště, odřekli pár dnů před samotnou akcí svou účast.
15.8.2006 Už jen pár dní zbývá do zahájení letošního ročníku festivalu taneční elektronické hudby Summer Of Love. Ten se bude letos konat už po desáté, z
toho pětkrát hostil přehlídku areál dostihového závodiště v Pardubicích.
14.8.2006 Tentokrát je opravdu z čeho vybírat: pro příznivce elektroniky je tu Summer Of Love, pro hopery Hip hop kemp, ale nesmíme opomenout ani kvalitní zahraniční festivaly: rakouský Frequency (Muse, Prodigy, Morrissey), polský Off Festival (I Am X, Bang Gang, The White Birch), nebo slovenský Hodokvas (Iggy Pop, Living Colour, Jaga Jazzist).
17.5.2006 Festival elektronické hudby Summer of Love, jehož jubilejní desátý ročník se uskuteční 19. srpna na dostihovém závodišti v Pardubicích, odkývá další články svého line-upu.
4.5.2006 Kultovní elektroničtí mágové Kraftwerk se stanou hlavními hvězdami jubilejního desátého ročníku tanečního festivalu Summer Of Love, který proběhne 19. srpna v areálu pardubického závodiště.
31.3.2006 Ve středu večer byly v pražském klubu Radost FX vyhlášeny výsledky ankety Dance Awards za loňský rok.
16.2.2006 Předvoj srpnového pardubického Summer of Love, festival Winter of Love, který se měl uskutečnit o příštím víkendu, byli pořadatelé nuceni zrušit.

11-21 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.