muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUMMER OF LOVE

19.8.2009 Letošní ročník festivalu Summer of Love, snad nejznámější tuzemské přehlídky elektronické hudby, byl s největší pravděpodobností posledním. Bez bližšího zdůvodnění to naznačil to jeho pořadatel Aleš Bleha.
11.6.2009 We Call It Techno, tak zní podtitul třináctého ročníku festivalu elektronické hudby Summer of Love, který se uskuteční 15. srpna na novém místě – ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.
25.8.2008 Tři faktory – déšť, bahno a neuvěřitelná zima – letošní ročník Summer of Love poznamenaly, co si budeme nalhávat. I tak se ale nemohly stát většími překážkami ve vyposlechnutí Stereo MC's, Apparata či M.A.N.D.Y. a festival se povedl nad očekávání dobře.
5.8.2008 Na 16. srpna se chystá dvanáctý ročník tanečního festivalu Summer Of Love. Pokud se chcete seznámit s pěti zajímavými jmény, které se na něm objeví, stačí číst dál.
16.6.2008 Přípravy na dvanáctý ročník festivalu Summer of Love jsou v plném proudu a již nyní bylo představeno několik headlinerů. Kromě dříve ohlášených Stereo MC's mezi nimi figurují Blank & Jones, DJ Marky nebo M.A.N.D.Y.
24.3.2008 Jedním z hlavních headlinerů letošního ročníku Summer Of Love, který se na pardubickém Hipodromu odehraje 16. srpna, budou Stereo MC's.
10.12.2007 Po několika zahraničních letních festivalech, které pomalu začaly ohlašovat headlinery, i české, konkrétně Mighty Sounds a Summer Of Love, zahájily přípravy. Ohlášeny jsou termíny vypuknutí a již se prodávají lístky.
27.8.2007 Alespoň o malou galerii z letošního jedenáctého ročníku tanečního festivalu Summer of Love, který proběhl 18. srpna na dostihovém závodišti v Pardubicích, vás neochudíme. Zachycuje mimo jiné Pendulum, Audio Bullys, nebo Aphrodite & Junior Red...
9.8.2007 Již příští sobotu proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love, tentokrát nesoucí podtitul Open Your Mind. I letos si festival přichystal několik českých premiér, mezi které se zařadí třeba koncerty projektů Audio Bullys či Ellen Allien & Apparat, nebo DJ set Joirise Voorna.
14.4.2007 Za necelých pět měsíců proběhne na pardubickém závodišti jedenáctý ročník festivalu Summer of Love. Pár jmen už neoficiálně prosáklo na veřejnost, první várka potvrzených interpretů přichází teprve nyní.

1-10 (21) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.