muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: SUMMER OF LOVE 2008

25.8.2008 Tři faktory – déšť, bahno a neuvěřitelná zima – letošní ročník Summer of Love poznamenaly, co si budeme nalhávat. I tak se ale nemohly stát většími překážkami ve vyposlechnutí Stereo MC's, Apparata či M.A.N.D.Y. a festival se povedl nad očekávání dobře.
12.8.2008 Mezi zahraničními headlinery nadcházejícího festivalového víkendu nechybí Cradle of Filth, kteří zahrají na metalovém Brutal Assaultu, nebo Stereo MCs, kteří se představí na tanečním Summer of Love. Na festivalech v okolních zemích pak budou k vidění třeba Iron Maiden, R.E.M. nebo The Killers.
5.8.2008 Na 16. srpna se chystá dvanáctý ročník tanečního festivalu Summer Of Love. Pokud se chcete seznámit s pěti zajímavými jmény, které se na něm objeví, stačí číst dál.
16.6.2008 Přípravy na dvanáctý ročník festivalu Summer of Love jsou v plném proudu a již nyní bylo představeno několik headlinerů. Kromě dříve ohlášených Stereo MC's mezi nimi figurují Blank & Jones, DJ Marky nebo M.A.N.D.Y.
24.3.2008 Jedním z hlavních headlinerů letošního ročníku Summer Of Love, který se na pardubickém Hipodromu odehraje 16. srpna, budou Stereo MC's.
10.12.2007 Po několika zahraničních letních festivalech, které pomalu začaly ohlašovat headlinery, i české, konkrétně Mighty Sounds a Summer Of Love, zahájily přípravy. Ohlášeny jsou termíny vypuknutí a již se prodávají lístky.

1-6 (6)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.