muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STUART PRICE

16.7.2010 To, o čem se již dlouhou dobu spekulovalo, se stalo skutečností. Robbie Williams se po patnácti letech vrací do Take That, aby se svými staronovými kolegy nahrál album a doprovodil jeho vydání turné.
14.5.2010 Brandon Flowers se rozhodl opustit bezpečné zázemí své domovské skupiny a vydat své první sólové album. Vsadil však na zkušené producenty, kteří by měli dohlédnout na to, že až tento podzim vyjde pod názvem Flamingo, nebude to rozhodně žádná ostuda.
21.4.2010 Dobrá zpráva dorazila z Austrálie. Kylie Minoque vyhrává ve svém boji s rakovinou prsu a na začátek léta chystá vydání už jedenáctého alba s názvem Aphrodite. Nahrávka vyjde 5. července a o týden dřív jej uvede singl All the Lovers.
14.4.2010 Trenčianska Pohoda rozširuje rady svojich headlinerov. Do line-upu najväčšieho slovenského festivalu pribudli napríklad glam-popoví Scissor Sisters, elektronickí Autechre, indie-taneční Friendly Fires alebo Max Romeo.
9.11.2009 Po třech studiových deskách dospěla lasvegasská kapela The Killers ke svému prvnímu živáku. Live From The Royal Albert Hall, jak zní jeho název, je kompletem DVD nebo Blu-ray disku a audio CD a na pultech se objevuje právě dnes.
26.9.2007 Londýnský zpěvák a skladatel Seal vydá 13.listopadu své páté studiové album System. Jeho novinka posluchačům opět nabídne fúzi soulu, popu, rocku a R&B; jako v začátcích zpěvákovy dráhy ale s výrazným zvukem syntezátorů a akustické kytary.
26.11.2001 Madonna bude na svém novém albu spolupracovat se Stuartem Pricem z Les Rhytmes Digitales. Nahrávání by mělo začít v lednu příštího roku. Dvojice se spolu seznámila během Madonnina...

1-7 (7)

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.