muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
tagy

tag: STRUNY PODZIMU

3.11.2014 Festival Struny podzimu není jen o klasické hudbě, ale také o té progresivní a experimentální. Tradičně ho i letos zakončí klubová noc Spotlight, která se uskuteční 12. listopadu v klubu Roxy a přilehlém NoD.
16.4.2014 Jazz, world music nebo i současná vážná hudba bude od 6. října do 9. listopadu na programu pražského festivalu Struny podzimu. Zahájení ve Státní opeře bude patřit Marize, zpěvačce „portugalského blues“ známého jako fado.
3.11.2013 Festival Struny podzimu Praha je od svého počátku jako víno, jež do té doby v nabídce chybělo. Nyní se nabízí osmnáctý ročník, a jeho originální buket je opět bohatý. V neděli 29. září v Dvořákově síni Rudolfina...
5.2.2013 Hvězdný jazzový zpěvák Gregory Porter, majitel výrazného barytonu, chystá pro své vystoupení na Jarním GALA pro Struny podzimu exkluzivní program. Publiku se představí v baladických polohách, ve svižně swingujících skladbách...
27.10.2012 Už jen několik dnů dělí jazzové fanoušky od vrcholu Struny podzimu, vystoupení legendárního dvaaosmdesátiletého saxofonisty Sonnyho Rollinse.

1-10 (64) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.